City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, Lipótváros, Szent István körút, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
86 000 000 Ft86 M Ft 1 720 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 638
Kispap Anett
Jalits Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás Budapest szívében
V. kerület Szent István körúton 50nm-es
Ár: 86 000 000 Ft

Egy nagyon csendes udvari nézetű, világos kétszobás lakás várja új tulajdonosát Budapest belvárosában!

Főbb jellemzők:
• Gyönyörű nagypolgári épület 4. emeletén
• Tágas, elegáns belső udvar
• Frissen festett, új ablakok és bejárati ajtó
• Nagy nappali, könnyen átalakítható (hálószoba, gardrób, nagyobb konyha)
• Lift a társasházban

Elhelyezkedés:
• Westend Bevásárlóközpont pár perc sétára
• Margitsziget közelében
• Nyugati pályaudvar könnyen elérhető

Ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek,jelenleg bérlő lakja aki szívesen hosszabbítaná a bérleti szerződést

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lipótváros m² ár
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
1720 e Ft
2302 e Ft 25%
2279 e Ft 25%
1690 e Ft -2%
Ennek az ára
Lipótváros átlagár
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
86 M Ft m Ft
171.7 m Ft 50%
136 m Ft 37%
88.7 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros, Szent István körút, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület
Eladó téglalakás