Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
220 000 000 Ft220 M Ft 2 650 602 Ft/m2
3 szoba
83 m²
2. emelet
építés éve:1896

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 83 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Dr. Vincellér Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM, TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT LUXUS LAKÁS ELADÓ A DUNA KÖZELÉBEN – BUDAPEST V. KERÜLET

Budapest egyik legértékállóbb és legkeresettebb lokációjában, az V. kerületben, a Duna közvetlen közelében eladó egy 83 nm-es, nappali+2 hálószobás, 2 fürdőszobás, teljeskörűen felújított, prémium minőségben kialakított és berendezett luxuslakás.

Az ingatlan egy klasszikus, liftes, rendezett társasház 2. emeletén helyezkedik el, amely az 1900-as évek építészeti eleganciáját tükrözi.

FŐBB PARAMÉTEREK
83 nm alapterület
3–3,6 méteres belmagasság – impozáns térérzet
Amerikai konyhás nappali + 2 hálószoba
2 fürdőszoba + külön vendég toalett
Utcai, K-i tájolású nappali és főháló – világos, napfényes terek
Csendes, udvari vendégháló

PRÉMIUM MINŐSÉG – MINDEN RÉSZLETÉBEN LUXUS
A 2026-ban befejezett teljes felújítás során az ingatlan minden eleme a felsőkategóriás anyaghasználat és design jegyében újult meg:
Grespania Coverlam Top porcelán konyhapult – exkluzív és időtálló
Háromrétegű tölgy parketta (Mátraparkett) – természetes elegancia
120×120 cm-es olasz Ecoceramic Iceland burkolatok – modern, letisztult hatás
Brit luxus tapéták – egyedi, design enteriőr

KOMFORT ÉS TECHNOLÓGIA – AZONNALI ÉLHETŐSÉG
Hűtő-fűtő klímarendszer
Elektromos redőnyök
Beépített riasztórendszer
Teljes berendezéssel eladó
Azonnal költözhető, kulcsrakész állapotban – azonnali hozamtermelés vagy költözés lehetséges!

TÁRSASHÁZ ÉS FENNTARTÁSI KÖLTSÉGEK
Karbantartott, jó állapotú, liftes épület
Közös költség: 27.000 Ft (vízfogyasztással együtt!)
Jelenleg a lift külső felújítása zajlik – értéknövelő beruházás

PARKOLÁS – BELVÁROSI ELŐNYÖKKEL
Utcai parkolás
V. kerületi lakcím esetén ingyenes
Esti időszakban jellemzően könnyen elérhető parkolóhelyek

BEFEKTETŐKNEK ÉS SAJÁT RÉSZRE IS TÖKÉLETES VÁLASZTÁS
Ez az ingatlan két fronton is kiemelkedő döntés:
1. Befektetésként:
Az V. kerület Budapest egyik legstabilabb és legmagasabb hozamú lokációja
Prémium kivitel magas bérleti díj potenciál
Kulcsrakész állapot, azonnali kiadhatóság
2. Saját otthonnak:
Luxus életérzés a belváros szívében
Presztízs életérzés
Tökéletes alaprajz, külön hálók saját fürdőszobákkal
Elegancia + funkcionalitás kombinációja

MIÉRT EZ AZ INGATLAN?
Top lokáció a Dunánál
Frissen, prémium szinten felújított
Teljes berendezéssel, dekorációval
Azonnali használat / kiadás
Értékálló befektetés

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
dr. Vincellér Zsuzsa

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2651 e Ft
2398 e Ft -11%
1706 e Ft -55%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
220 M Ft m Ft
216.1 m Ft -2%
131.3 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

184.075 M Ft
4 szoba
115 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

316.59 M Ft
3 szoba
177 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.5 M Ft
2 szoba
50 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft