Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
255 000 000 Ft255 M Ft 2 741 935 Ft/m2
3 szoba
93 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Arany Bálint
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az INT Interior Design Awards egy rangos, nemzetközi szintű szakmai elismerés, amely a kiemelkedő belsőépítészeti formatervezést, a térkompozíciók harmóniáját és az innovatív megoldásokat díjazza világszerte.
A világhírű belsőépítészek díjazott munkái közé, egy magyar belsőépítész is keze munkája is bekerült az alábbi otthonnal.

A lakás enteriőrje a modern luxust, a kozmopolita életérzést és az időtálló eleganciát ötvözi.

AZ ÉPÜLETRŐL
A lakás egy klasszikus, korabeli társasházban található, amely a 20. század közepén épült és ma is őrzi a belvárosi bérházakra jellemző karaktert. Az épület jellegzetes, nagypolgári arányokkal és méretarányokkal bír, így belső tereiben és külső megjelenésében egyaránt érezhető a történeti háttér és a városi elegancia.

FŐBB JELLEMZŐK:
- 93 m² alapterület, közel 50 m²-es nappali–konyha–étkező térrel
- 2 külön nyíló hálószoba és 2 fürdőszoba
- Több mint 3 méteres belmagasság
- Kandalló, a nappali látványos központi eleme
- Teljesen berendezett, azonnal költözhető / kiadható állapot
- Belsőépítész által tervezett, egyedi design megoldások
- Prémium burkolatok: chevron tölgyparketta, márványhatású nagylapok, exkluzív kerámiák
- Egyedi, füstüveg frontos beépített szekrények az előszobában és hálószobákban
- Díjnyertes bútorzat és gondosan válogatott designkiegészítők
- Saroklakás, déli és keleti tájolással, kiváló természetes fényviszonyokkal

A prémium minőségű, egyedi tervezésű bútorzat, designlámpák, burkolatok és kiegészítők összértéke megközelítőleg 24 millió forint, amely a vételár részét képezi. A berendezésben olyan ikonikus darabok is megtalálhatók, mint a Gaetano Pesce által tervezett Up 50 fotel, valamint neves gyártók termékei.

A bútorzat és a teljes berendezés összértéke 24 MFT, ami a vételáron felül értendő és KÖTELEZŐEN MEGVÁSÁROLANDÓ.

LOKÁCIÓ ÉS KÖZLEKEDÉS
Budapest belvárosának szívében, az V. kerületben, díjnyertes belsőépítészeti koncepció alapján kialakított lakás.

A környék a belvárosi életstílus minden előnyét kínálja:
- prémium éttermek, kávézók, üzletek
- kulturális intézmények, galériák
- Duna-part, Váci utca és Deák tér néhány perc sétával elérhető

Közlekedés:
- Ferenciek tere és Deák Ferenc tér 5–8 perc sétára
- M1, M2, M3 metróvonalak gyors elérhetőséggel
- Számos busz- és villamosjárat a közelben
- Kiváló autós és kerékpáros megközelítés

A lokáció ideális mind saját célra, mind befektetésként, rövid- vagy hosszútávú bérbeadásra.

MŰSZAKI FELSZERELTSÉG
- Teljes körű műszaki felújítás – minden gépészeti és elektromos rendszer, vezeték és csőhálózat új
- Műszakilag is teljes mértékig felújított állapot,
- Teljesen gépesített, egyedi tervezésű konyha prémium készülékekkel
- Bordázott bútorfront, kompaktlemez munkapult, fekete kiegészítők
- Magas minőségű klímaberendezés
- Beépített riasztórendszer
- Több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
- Modern elektromos és gépészeti hálózat
- Dupla mosdós, lebegő fürdőszobabútor
- Füstüveg fallal határolt, nyitott fürdőtér a fő hálószobában
- Egyedi világítási koncepció, hangulat- és funkcionális fényekkel

A lakás minden részletében az ergonómia, a funkcionalitás és az esztétikum egysége érvényesül. A bútorok, beépített elemek és válaszfalak már a tervezési fázisban a maximális helykihasználás és komfort érdekében kerültek kialakításra.

Felmerülő kérdéssel vagy megtekintéssel kapcsolatban, kérem egyeztessünk!

Vevő ügyfeleink számára díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással biztosítjuk, hogy a számukra legkedvezőbb finanszírozási döntéseket hozhassák meg. Emellett opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásaink – például ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtanak az adásvétel minden egyes lépésénél.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2742 e Ft
2362 e Ft -16%
1694 e Ft -62%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
255 M Ft m Ft
214.8 m Ft -19%
132.3 m Ft -93%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

216.402 M Ft
1 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca