Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet

+ 11 kép 1/14
199 900 000 Ft199.9 M Ft 2 665 333 Ft/m2
3 szoba
75 m²
2. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Németi-Loósz Henriett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fedezze fel Budapest szívében, Lipótvárosban található kivételes lakásunkat, amely a Szemere utcában helyezkedik el. Ez a téglaépítésű ingatlan 75 négyzetméter alapterülettel rendelkezik, és tökéletes választás mindazok számára, akik a városi élet kényelmét és eleganciáját keresik. A lakásban három tágas szoba található, amelyek ideálisak családoknak vagy akár otthoni irodának is. A két fürdőszoba garantálja a kényelmet, míg a házközponti fűtés és a légkondicionálás biztosítja az optimális hőmérsékletet bármely évszakban. Az ingatlan állapota kiváló, így azonnal költözhető, anélkül, hogy bármilyen felújításra lenne szükség.

Lipótváros egy igazi gyöngyszem Budapest belvárosában, ahol a városi élet pezsgése és a nyugodt zöldterületek harmonikusan találkoznak. A környék hangulata barátságos és biztonságos, számos kávézó, étterem és bolt várja az itt élőket. A közeli parkok és sétálóutcák ideális helyszínt biztosítanak a relaxációra és a szabadidős tevékenységekre. A környék kiváló közlekedési lehetőségekkel rendelkezik, így minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, legyen szó akár vásárlásról, szórakozásról vagy a mindennapi teendőkről.

A közlekedés szempontjából a lakás remek helyen fekszik, hiszen autóval és tömegközlekedéssel egyaránt könnyen megközelíthető. A környék jól ellátott busz- és villamosjáratokkal, így a város bármely pontja gyorsan elérhető. Emellett az utcán található parkolóhelyek lehetőséget biztosítanak a kényelmes parkolásra is, így autóval érkező vendégei sem találkoznak nehézségekkel.

Ne habozzon, ha felkeltette érdeklődését ez a lenyűgöző lakás Lipótváros szívében! Kérjük, keressen minket további információkért vagy a megtekintés időpontjának egyeztetéséért. Az Ön új otthona csak egy lépésnyire van!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2665 e Ft
2362 e Ft -13%
1694 e Ft -57%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
199.9 M Ft m Ft
214.8 m Ft 7%
132.3 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.773 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

721.34 M Ft
6 szoba
310 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
V. kerület, Belváros, Belváros
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

342 M Ft
3 szoba
176 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft