River Life

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 4. emelet

+ 13 kép 1/16
83 900 000 Ft83.9 M Ft 1 678 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
4. emelet
építés éve:1902

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Csengeri Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Gyönyörűen felújított homlokzatú, míves belső térrel rendelkező, liftes társasházban lévő, 4 emeleti világos lakás a belvárosban.

A LAKÁSRÓL:
- 50 nm alapterületű rendkívül jól alakítható alaprajzzal - minden közfala bontható
- jelenleg NAPPALI - HÁLÓSZOBÁS, de igény esetén másik hálószoba is kialakítható - funkciónövelés révén az értéknövekedés hatványozott
- csendes, világos, napsütötte
- udvari nézetű, mindössze egy lakás található utána a folyosón
- az összes nyílászárója 3 éve korszerű, hőszigeteltre lett cserélve, a teljes lakás tisztasági festést kapott
- jó, azonnal költözhető állapotú, igény esetén kitűnően alakítható, újítható
- tehermentes, maximum 2 hónap alatt birtokba-vehető (jelenleg bérlő lakja, aki szívesen marad, ha lehetséges)

A TÁRSASHÁZRÓL:
- az impozáns, eredetileg 4 emeletes társasház 1902-ben épült
- a gazdagon díszített homlokzata és a tető pár éve felújításra került, belső terei jó állapotúak, míves kovácsoltvas elemekkel
- lifttel felszerelt

A KÖRNYÉKRŐL:
- az V. kerület a főváros szíve, méltán az egyik legkeresettebb és legdrágább területe
- az ingatlan az V. kerület és a XIII. kerület határán helyezkedik el közel a Margitszigethez, Parlamenthez, Szent István Parkhoz
- közlekedés: az M3 metró, 4/6-os villamos, Nyugati téri pályaudvar, több busz és troli járat pár perc sétára
- bevásárlásra a környékbeli kis üzletek mellett a Westend bevásárló központ ad lehetőséget, ahol számtalan szolgáltatás is elérhető
- éttermek, kávézók sokasága, kulturális és kikapcsolódási lehetőségek elérhetők rövid sétával

Összegezve, amennyiben egy belvárosi, világos otthont keres, ahol csendre lel a városi nyüzsgés után, ugyanakkor élvezheti a belvárosi lét előnyeit, vagy értékálló befektetést keres, illetve együtt a kettőt, ezt a lehetőséget érdemes megnéznie.
Ha elnyerte a tetszését a lakás várom megkeresését az elérhetőségeim bármelyikén.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Budapest, 5. kerület, Lipótváros, Szent István körút, eladó, lakás, tégla, 2 szoba, alakítható

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
1678 e Ft
2285 e Ft 27%
1675 e Ft 0%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
83.9 M Ft m Ft
190.6 m Ft 56%
88.4 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás