Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet

+ 16 kép 1/19
775 000 000 Ft775 M Ft 2 663 230 Ft/m2
5 szoba
291 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Ildikó
Duna House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest egyik legexkluzívabb lakóingatlana - időtálló elegancia és modern luxus harmóniája, teljes bútorzattal együtt!

Fedezze fel a Belváros szívében ezt a lenyűgöző, 291 m²-es prémium kategóriás lakást, amely a klasszikus elegancia és a kortárs kényelmi megoldások tökéletes összhangját kínálja. Ez az exkluzív otthon a Semmelweis utca patinás, autóforgalomtól elzárt mellékutcájában található, egy gondosan karbantartott, 1904-ben épült, öt szintes társasház 2. emeletén. A belvárosi pezsgő életet nyugalmas környezetben ötvöző lakás ára a prémium minőségű teljes bútorzatot is magában foglalja, így azonnal költözhető.

A 2025-ben teljeskörű, magas színvonalú felújításon átesett ingatlan visszafogott színvilága, igényes anyaghasználata és időtálló designja az exkluzív otthon megteremtésének csúcsát képviseli - a napfényben úszó szobák pedig a mindennapi kényelem és luxus érzését nyújtják.

Főbb jellemzők:
- Elegáns tölgyfa parketta rézbetéttel, amely a tartósság és a stílus tökéletes kombinációját nyújtja
- Eredeti, felújított nyílászárók redőnnyel - a modern funkcionalitásért
- Villeroy & Boch szaniterek az exkluzív design fürdőszobákban
- Okos otthon
- Finn szauna a teljes relaxációért
- Egyedi tervezésű bútorok a praktikus tárolás és esztétikum jegyében
- Hőszivattyús mennyezeti hűtés és padlófűtés az energiatakarékosság és kényelem érdekében

Az ingatlan elrendezése a mindennapi kényelmet szolgálja:

- Tágas, reprezentatív nappali vendégek fogadására
- Design konyha, legmagasabb színvonalú beépített gépekkel és tágas étkezővel
- Négy hálószoba, köztük egy exkluzív masters bedroom
- Két igényesen kialakított fürdőszoba (zuhanyzóval és fürdőkáddal)
-Finn szauna a teljes kikapcsolódáshoz

A gondosan megtervezett részletek és a kifinomult kivitelezés minden ponton a luxus színvonalát tükrözik, miközben otthonosságot sugároznak.
A belváros központi, ugyanakkor csendes fekvésének köszönhetően a környék hangulatos utcácskái kávézókkal, éttermekkel, galériákkal tarkítottak, ahol minden pillanatban élvezheti Budapest vibráló életét. A lakás központi fekvése mellett kifejezetten csendes, a tulajdonosok komoly figyelmet szenteltek a legmagasabb minőségű hang és hőszigetelésre.

A kiváló közlekedési lehetőségek a 2-es és 3-as metró, számos busz és villamos lehetővé teszik a város bármely pontjának könnyű elérését. Emellett a közelben számos egyetem, neves iskola, kulturális intézmény és mindennapi bevásárlási lehetőség található.

Ez az exkluzív lakás ideális választás azok számára, akik a belváros szívében keresnek értékálló, elegáns és azonnal költözhető otthont, ahol a klasszikus polgári életérzés és a modern luxus ötvözete minden részletben megjelenik.

Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget! Vegye fel velünk a kapcsolatot, és kérje személyes bemutatónkat még ma!
----------------------------------------------------------------
Luxury Residence for Sale in the Heart of Budapest Timeless Elegance Meets Modern Living (Fully Furnished)

Discover one of the most exclusive residential properties in Budapest a truly exceptional 291 sqm luxury apartment where classic elegance and contemporary comfort exist in perfect harmony.

Located in the historic city center, on a quiet, traffic-free side street off Semmelweis Street, this prestigious residence sits on the 2nd floor of a beautifully maintained five-story building originally constructed in 1904. Offering both tranquility and immediate access to the vibrant urban lifestyle, the property is sold fully furnished with premium-quality pieces, making it ready for immediate occupancy.

Fully renovated in 2025 to the highest standards, the apartment showcases refined design, a sophisticated color palette, and premium materials throughout. Sun-filled interiors create an atmosphere of understated luxury and everyday comfort.
Key Features:

- Elegant oak parquet flooring with brass inlays, combining durability with timeless style
- Restored original windows with shutters, preserving character while ensuring modern functionality
- Designer bathrooms fitted with premium Villeroy & Boch sanitary ware
- Smart home system for ultimate convenience
- Private Finnish sauna for complete relaxation
- Custom-designed built-in furniture, maximizing both aesthetics and storage
- Energy-efficient ceiling cooling system with heat pump and underfloor heating layout
- Spacious and elegant living room, ideal for entertaining
- High-end designer kitchen with top-quality built-in appliances and a generous dining area
- Four bedrooms, including a luxurious master suite
- Two beautifully appointed bathrooms (with both shower and bathtub)
- Private Finnish sauna

Every detail of this home has been carefully considered to reflect the highest level of craftsmanship while maintaining a warm and inviting atmosphere. hanks to its central location, the surrounding streets are filled with charming cafés, fine restaurants, and galleries, offering the best of city living just steps away.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2663 e Ft
2137 e Ft -25%
1600 e Ft -66%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
775 M Ft m Ft
378.2 m Ft -105%
241.1 m Ft -221%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

721.34 M Ft
6 szoba
310 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

104 M Ft
3 szoba
57 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

311.4 M Ft
3 szoba
177 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Belváros, Belváros
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

342 M Ft
3 szoba
176 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület