BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
140 400 000 Ft140.4 M Ft 1 276 364 Ft/m2
4 szoba
110 m²
3. emelet
építés éve:1948

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Major Balázs
Dota Life Oc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk Budapest belvárosában, a Váci utcában, egy 110 m²-es, jó állapotú, különleges adottságokkal rendelkező társasházi lakást. Az ingatlan a 3. emeleten található, lifttel nem rendelkező, de szépen karbantartott, felújított épületben.

A lakás két, egymástól jól elkülönülő lakrészre lett funkcionálisan kialakítva, amelyek így akár együtt, akár külön is kényelmesen használhatók. Ennek köszönhetően az ingatlan kiváló lehetőség befektetők számára, illetve több generáció együttélésére is.

Főbb paraméterek:
-110 m²
-2 külön lakrész
-2 konyha
-2 nappali
-2 fürdőszoba
-2 különálló hálószoba
-Jó állapot
-Fűtés: gázcirkó

A belmagasság 310 cm, a fűtés pedig gázcirkó, ami gazdaságos üzemeltetést biztosít. Jelenleg három megbízható egyetemista bérlő lakja, akik igény esetén szívesen maradnának, de a lakás legkésőbb 3 hónapon belül birtokba adható.

Az ingatlan tulajdonosa cég, így a vételhez számla biztosított, ÁFA-mentesen, a fizetés pedig euróban lehetséges.

A környék előnyei
-A Váci utca a belváros egyik legelőkelőbb és legnépszerűbb része, ahol a történelmi hangulat, a kulturális központok és a modern szolgáltatások tökéletesen találkoznak.
-Kiváló közlekedés: metró, villamos, busz perceken belül.
-Minden fontos szolgáltatás gyalogosan elérhető.
-Rendezett, biztonságos és kulturált környék.
-A Duna-part mindössze 200 méterre — tökéletes sétákhoz, kikapcsolódáshoz.
-Élhető, mégis pezsgő belvárosi környezet.
-Tehermentes,hitelezhető

A lokáció kiemelten alkalmas befektetési célra, mivel a környéken mindig magas a minőségi bérlők iránti kereslet.

A lakást jelenleg bérlők lakják, akiknek októberig fix szerződésük van de igény esetén tovább is maradnának a lakásban.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a sokoldalúan hasznosítható, kivételes lokációjú belvárosi ingatlan, kérem, keressen bizalommal további információ vagy megtekintés egyeztetéséhez.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: H510511

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
1276 e Ft
2279 e Ft 44%
1738 e Ft 27%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
140.4 M Ft m Ft
271.8 m Ft 48%
186.1 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
V. kerület, Belváros, Haris köz