Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 6. emelet

+ 8 kép 1/11
207 000 000 Ft207 M Ft 2 620 253 Ft/m2
2 szoba
79 m²
6. emelet
építés éve:1902

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Geotermikus
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Török Lilla
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest szívében, az Astoriánál 3 különálló, panorámás, kétszobás lakás egyben, vagy külön.

A hirdetésben szereplő képek, a 79m²-es lakáshoz tartoznak, pazar kilátással a nappaliból az Astoriára és a hálóból a Gellért hegyre. A lakásban megtalálható egy amerikai konyhás nappali, egy hálószoba, két fürdőszoba tusolóval, és egy hatalmas szekrény az előszobában. A nappaliban faltól falig üvegen keresztül csodálhatjuk a városi panorámát, benne bukó-nyíló ablakokkal és árnyékolókkal. Mindhárom lakás különbejáratú és a 6. emeleten található. Másik ingatlan ezen a szinten nincs.A műemlék ház 1902-ben épült és 2018-ban teljeskörű felújításon esett át. A lakásokat is ezzel egyidőben alakították ki és rendezték be. Az épület és a lakások is az industrial stílust képviselik nagy terekkel, és belmagassággal, faltól falig ablakokkal, és sok fémszerkezettel, betonnal. A jó elosztásuk miatt kimondottan áttekinthetők, rendezettek. A padlófűtésnek, és a modern Fan Coil hűtő-fűtő berendezésnek köszönhetően, nincsenek hagyományos fűtőtestek a helységekben. A kiválasztott hőmérsékletre beállított Fan Coil észrevétlenül, csendben hűt, illetve fűt. Nagyon kellemes hőérzetet biztosít. Az ingatlan Budapest központjában helyezkedik el, az 5. kerületben.Tömegközlekedés szempontjából is abszolút ideális az elhelyezkedése. Metró, villamos, buszok pár lépés távolságra vannak. Az Andassy út és a Deák Ferenc tér - közlekedési csomópontja 600m, a Váci utca 600m, a Dohány utcai Zsinagóga 300m, Erzsébet híd 1km, etc.

Ha felkeltette az ingatlan az érdeklődését, kérem keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2620 e Ft
2285 e Ft -15%
1690 e Ft -55%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
207 M Ft m Ft
190.6 m Ft -9%
118.7 m Ft -74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.773 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület, Belváros, Belváros
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

342 M Ft
3 szoba
176 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

311.4 M Ft
3 szoba
177 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba