Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
86 900 000 Ft86.9 M Ft 1 738 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
4. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 673
Gombkötő Marina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy jó állapotú, napfényes, csendes, kiváló elosztású lakás V. kerületben.

Az ingatlan 50 nm-es, 2 szobás és egy elegáns, liftes, szép állapotú ötszintes téglaépület 4.emeletén található.

A lakás frissen lett kifestve, valamint új nyílászárókat, ablakokat és bejárati ajtót kapott.

Kiváló lehetőséget kínál saját otthonként, de befektetési célra is ideális, mivel frekventált elhelyezkedése révén könnyen kiadható.

A társasház lifttel felszerelt, a Westend Bevásárlóközpont és a Nyugati pályaudvar közelsége pedig tovább növeli az ingatlan értékét.

Jelenleg megbízható bérlő lakja, aki szívesen hosszabbítaná a bérleti jogviszonyt.

A bútorzat és háztartási gépek a vételár részét képezik.

Az infrastruktúra és közlekedés kiváló.

Az ingatlan tehermentes, rövid időn belül birtokba vehető.

További kérdésekkel vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal a hét bármely napján.
M306280

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
1738 e Ft
2164 e Ft 20%
1690 e Ft -3%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
86.9 M Ft m Ft
395 m Ft 78%
88.7 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

347.7 M Ft
3 szoba
176 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba