River Life

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 4. emelet

+ 10 kép 1/13
219 900 000 Ft219.9 M Ft 2 470 787 Ft/m2
3 szoba
89 m²
4. emelet
építés éve:1933

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Bordács Gábor
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó prémium lakás az V. kerület szívében a Stollár Béla utcában. A rendkívül tágas, világos lakás, ahol a modern kényelem és a praktikus elrendezés tökéletes harmóniában találkozik. Az ingatlan nappaliból, két hálószobából, két fürdőszobából, három WC-ből, valamint egy tágas konyha-étkezőből és kellemes teraszból áll, így ideális választás akár családoknak, akár befektetőknek. A lakás hő- és hangszigetelt fanyílászárókkal rendelkezik, a klímát légkondicionáló biztosítja, a házközponti fűtés pedig lakásonként szabályozható, így minden évszakban optimális komfortot nyújt. A lakáshoz saját tároló is tartozik, ami a praktikus mindennapokat támogatja. A társasház állapota kívül-belül kiváló, folyamatosan karbantartott, és a lakók biztonságáról kamerarendszer gondoskodik. A közös költség mindössze 43.800 Ft/hó, amely magában foglalja a fűtést, vízdíjat, szemétszállítást, közös területek takarítását stb. Csak a villanyfogyasztás fizetendő külön, fogyasztás alapján. A lokáció kiemelkedő: néhány perc sétára található a 2-es metró (Kossuth Lajos tér), a 3-as metró (Arany János utca, Nyugati pályaudvar), a 4-6-os villamos, valamint több busz- és trolijárat, így a város bármely pontja könnyen elérhető. A közelben a Parlament, a Margitsziget, éttermek, kávézók és bevásárlási lehetőségek biztosítják a belvárosi élet minden előnyét.
Érd: Bordács Gábor 06-30/469-2034

Referencia szám: LK086900

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2471 e Ft
2398 e Ft -3%
1706 e Ft -45%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
219.9 M Ft m Ft
216.1 m Ft -2%
131.3 m Ft -67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
V. kerület, Belváros, Haris köz
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

185 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
V. kerület
Eladó téglalakás