Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
RITKA LEHETŐSÉG, KÖLTÖZÉSRE KÉSZ LAKÁS A VÁCI UTCÁBAN!
A Váci utca régóta Budapest egyik jelképe, a Belváros egyik ékköve. Az utca Szent Mihály - templommal szomszédos részén, kívül belül rendezett, kifejezetten hangulatos, kis lakásszámú társasházban eladó egy 1. emeleti, 39m2-es, nappali + 1 különnyíló hálószobás, TELJES KÖRBEN FELÚJÍTOTT, BERENDEZETT, AZONNAL BEKÖLTÖZHETŐ, kiváló elrendezésű, kifejezetten napfényes, ugyanakkor csendes lakás.
Az ingatlanban egy tágas, amerikai konyhás nappaliszoba, egy különnyíló hálószoba, egy fürdőszoba+wc, és egy előszoba helyisgek kaptak helyet. A helyiségek kiosztása kifejezetten praktikus elrendezést eredményez, mindegyikük az előszobából nyílik, külön bejárattal.
A lakás teljes körű felújítása idén készült el. A munkálatok során a lakásban minden ki lett cserélve. Megújult a teljes falon belüli gépészet, a burkolatok mindegyike, a szerelvények, szaniterek, tartozékok, és természetesen a fűtésrendszer és a nyílászárók is. A felújítás során kifejezetten ügyeltek a lakás eredeti hangulatának megőrzésére, és a magas minőségű anyagok használatára.Az elkészült lakást új bútorokkal, tartozékokkal, lakástextíliákkal rendezték be, melyek mindegyike maradhat, így az ingatlan akár a személyes holmik, ruhatár beköltöztetésével is használatba vehető.
Fűtését új gázcirkó szolgáltatja, a hőleadó lapradiátorokat esztétikus, a lakás stílusához illeszkedő díszburkolat rejti. A nyári hónapok kellemes hőmérsékletéről klímaberendezés gondoskodik, mely egyébként fűtésre is szintén használható.
Fenntartása kedvező, a közművek mindegyike saját mérőórával rendelkezik.
Fekvését tekintve a lakás igazi ritkaság, ötvözi a csendesség és a világosság előnyeit. A lakás kifejezetten napfényes, ablakai déli tájolásúak, a társasház zöld udvarára néznek. Ennek ellenére az ablakok alatt nincsen mozgás, hiszen ez az utolsó lakás a folyosón, így ez előtte található részt hangulatos, nyugodt kiülő, pihenőhelyként is használhatjuk.
A társasház tiszta, rendezett, a külső és a belső homlokzat is remek állapotnak örvend. Az épület mindössze 11 lakásos, kifejezetten jó lakóközösséggel. A ház udvarában hangulatos, mediterrán hangulatú kiskert található, mely az ablakon kitekintve, vagy a folyosón közlekedve is egyedi, nyugodt hangulatot kölcsönöz a lakókörnyezetnek.
A ház kapuján kilépve a Belváros nyüzsgése fogad minket, melyből odabent még mit sem hallani. A terület turisztikailag és kulturális szempontból is kiemelt jelentőséggel rendelkezik, számtalan üzlet, ismert étterem karnyújtásnyira található. A környéken számtalan sétálóutca, látványosság adja vissza Budapest Belvárosának egyedi hangulatát. Tömegközlekedés, megközelíthetőség szempontjából a környezet szintén remek adottságokkal rendelkezik. Az M3, M4 metrók, és a 2-es villamos állomásai pár perc sétával elérhetőek, állandó parkoláshoz a közelben több bérelhető lehetőség is rendelkezésre áll, de a kerületi lakosok számára kedvezményes, éves parkolási engedély is kiváltható.
Az ingatlan irányára: 117 M Ft
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 06.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, V. kerület, 1. emelet