Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
FELÚJÍTOTT, GALÉRIÁS STÚDIÓLAKÁS GYÖNYÖRŰ ÉPÜLETBEN ELADÓ!
5. kerület szívében, a Parlamenthez, de a Nyugati tér, metró, és bevásárlási lehetőségektől is pár percre, kínáljuk eladásra, ezt a szép kis otthont.
A társasház tetőtere be lett építve, cserébe liftet kapott és szépen felújították, külső -belső homlokzatát helyreállították.
A lakás 3. emeleti, csendes és világos.
Teljes körűen fel lett újítva. Új nyílászárókkal, klímával és elektromos fűtéssel felszerelt. Alacsony fenntartási költséges.
A tágas galériának köszönhetően, 2 személynek is ideális választás lehet. Ajánljuk befektetésnek, bérbeadásra, vagy saját otthonnak.
További információkért, megtekintésre hívjon bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!
Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!
Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!
https://www.facebook.com/otthonkonnyeden
Referencia szám: LK051384
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 03. Utoljára módosítva: 2025. 07. 03.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, V. kerület, Belváros, 3. emelet