Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
299 000 000 Ft299 M Ft 3 559 524 Ft/m2
3 szoba
84 m²
3. emelet
építés éve:1915

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szuhánszky László
Duna House - Hollán utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PARLAMENT MELLETT VARÁZSLATOS DUNAI PANORÁMÁVAL RENDELKEZŐ ERKÉLYES MAGAS EMELETI LUXUS LAKÁS

Duna-parti hangulat, fantasztikus budapesti panoráma, történelmi házak, galériák, illatozó pékségek és otthonos kis üzletek. Lipótváros jellemzői mindezek, amelyeket csak olvasva is már ide vágyunk. Nap mint nap élvezhetjük a belváros közelségét, a praktikumot, mindamellett, hogy az eladásra kínált ingatlan magas emeletének és elhelyezkedésének köszönhetően nyugalmat nyújt.

A lakás alap adottságai megihlették a kivitelezőt, aki mindezt tökéletesen kihasználva, egy csodás otthont álmodott meg. A felhasznált alapanyagok, burkolatok mind ezt igazolják vissza, amelyek már belépéskor magával ragadnak.
Kiváló alaprajz jellemzi,  ahol a konyha-nappali-étkező élettér elegánsan különül el a hálószoba-gardrób-fürdőszoba részlegtől.
A konyhában modern AEG gépekkel felszerelt konyhánk van, a burkolatok és falakon látható színek tervezetten harmonizálnak.

Gépészetileg legmodernebb technológia mennyezeti hűtő-fűtő rendszer adja a komfortot télen-nyáron, amelyet redőnyök egészítenek ki igény esetén.
A háztartási helyiség külön található, jól szeparáltan és a teljes területet egy hálószoba és vendég mosdó teszi teljessé.

Az ingatlanhoz kapcsolódó teraszról elvehetetlen, csodás tér és panoráma tárul elénk, a budai hegyekkel ölelt Dunát és a Parlamentet láthatjuk.
Tökéletes helyszíne napunk zárásának.

Irányár: 299 000 000 Ft
Méret: lakás 81 nm és erkély

További információk és megtekintés kapcsán kérem keressen bizalommal!

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal. Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.Hitel és CSOK ügyintézés garantáltan a leggyorsabban, a legjobb feltételekkel. Személyre szabott ingyenes pénzügyi tanácsadás biztosításokkal és befektetésekkel kapcsolatban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
3560 e Ft
2351 e Ft -51%
1697 e Ft -110%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
299 M Ft m Ft
213.5 m Ft -40%
132.3 m Ft -126%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

310.535 M Ft
3 szoba
177 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Belváros, Belváros
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

341.05 M Ft
3 szoba
176 m²
V. kerület, Fehérhajó utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

189 M Ft
3 szoba
94 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület