Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Budapest V. kerületében, a Báthory utcában, a Parlament közelében, Lipótváros egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy teljes körűen felújított, 2. emeleti lakást. A szép, kívül-belül megújult házban a lift és a vezetékek is korszerűsítve lettek, így az épület újszerű állapotban várja új lakóit.
Az ingatlan 103 m2 alapterületű, frissen felújított és három szobával, valamint egy konyha-étkezővel rendelkezik. A nappali és a kisebb szoba utcai és keleti tájolású, így világosak és napfényesek. A lakásban két fürdőszoba található, a harmadik, nagyobb szoba pedig az udvarra néz. A 4 méteres belmagasság tágas, levegős teret biztosít, és rengeteg átalakítási lehetőséget kínál.
Az egyetemek közelsége miatt az ingatlan könnyen kiadható, de csodálatos otthonná is varázsolható. Ez az ingatlan tökéletes választás lehet mindazok számára, akik a belváros nyüzsgését és a modern, kényelmes otthont keresik Budapest egyik legpatinásabb környékén.
Hirdetés feltöltve: 2024. 12. 14. Utoljára módosítva: 2024. 12. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros