Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Budapest IX. kerületének belső részén kínálunk megvételre egy 101 nm felújított ingatlant.
Lift van!!
Az 3+fél szobás kialakítás átgondolt térhasználatot tesz lehetővé, amelyet két fürdőszoba egészít ki két mellékhelységgel .
A délkeleti tájolás kellemes fényviszonyokat biztosít a nap jelentős részében.
A felújított állapot azonnali használatot tesz lehetővé, a fűtésről gáz cirkó rendszer gondoskodik.
A lakás mérete és szobaszáma alkalmas nagyobb család számára.
Befektetési célra is jól hasznosítható.
Parkolás az utcán, közterületen lehetséges.
Belső Ferencváros a Duna közelségével és a történeti beépítéssel sajátos hangulatú városrész. A környéken régi bérházak, egyetemi épületek és megújuló városi terek váltják egymást, ami élő, folyamatosan alakuló környezetet teremt.
A mindennapi ügyintézéshez és bevásárláshoz több konkrét lehetőség is adott: a közelben található a Központi Vásárcsarnok, valamint a Ráday utca éttermei és üzletei is gyorsan elérhetők.
A környéken egyetemek és kisebb szolgáltatóegységek is működnek.
Közlekedés szempontjából a 4-es metró (Fővám tér), valamint több villamosvonal – például a 2-es és a 47-49-es – biztosítanak kapcsolatot a város különböző pontjaival. Emellett több buszjárat is közlekedik a közelben.
A Duna-part néhány perc sétával elérhető, ahol a rakpart és a közeli hidak – például a Szabadság híd – meghatározó tájékozódási pontként szolgálnak, és kellemes sétákra adnak lehetőséget.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal a részletekért és megtekintés egyeztetéséhez.
PRózsa
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 02. Utoljára módosítva: 2026. 08. 02.
4 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, IX. kerület, 2. emelet