City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 3. emelet

+ 15 kép 1/18
88 900 000 Ft88.9 M Ft 1 743 137 Ft/m2
1 + 1 szoba
51 m²
3. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 789
Balaványné Molnár Emília
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 2019-ben teljes körűen felújított, kiváló állapotú 53 nm-es lakás a IX. kerületben, a Nagyvásárcsarnok mellett, közvetlenül a Duna-parton.

A téglaépület harmadik emeletén található, bútorozott és berendezett ingatlan 1 szobával és 1 félszobával, 3,6 méteres belmagassággal és északnyugati tájolással rendelkezik, napfényes tereivel és panorámás dunai kilátásával különleges hangulatot nyújt.

A lakásban beépített konyhabútor, légkondicionáló és redőny található, a fűtés gázkonvektorral megoldott.

A közös költség mindössze 15 000 Ft, amely tartalmazza a korlátlan vízfogyasztást, így a fenntartási költségek kedvezőek.

Az ingatlan Airbnb-re is alkalmas, így befektetésnek és saját otthonnak egyaránt ideális választás.

A környék kiváló közlekedési lehetőségeket és infrastruktúrát kínál: a Fővám tér, a Vásárcsarnok, a metró, villamosok és buszok néhány perc sétával elérhetők.

A lakás rugalmasan megtekinthető, az ár tartalmazza a teljes bútorzatot.
Energetikai tanúsítvánnyal még nem rendelkezik, természetesen az adásvételre elkészül.

További információért és megtekintésért várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1743 e Ft
1664 e Ft -5%
1675 e Ft -4%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
88.9 M Ft m Ft
89.4 m Ft 1%
88.4 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

577.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.162 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba