Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 5. emelet

+ 12 kép 1/15
97 500 000 Ft97.5 M Ft 1 839 623 Ft/m2
2 szoba
53 m²
5. emelet
építés éve:2003

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 789
Balaványné Molnár Emília
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. A 2000-es években épült modern társasház ötödik emeletén található, nyugati fekvésű, fiatalos hangulatú otthon tágas, napfényes tereivel és nagy teraszával egyszerre kínál otthonos légkört és igazi városi életérzést, közvetlen kijárattal a parkba. Az ingatlan elhelyezkedése rendkívül kedvező, a ház előtt villamosmegálló található, a város központja percek alatt elérhető, a metró és a Lurdy Ház bevásárlóközpont pedig mindössze öt perc sétára van. A modern épületben tágas lift, portaszolgálat, biciklitároló, számzáras kapunyitó és kaputelefon gondoskodik a lakók kényelméről és biztonságáról, a lakás pedig biztonsági ajtóval felszerelt. A bejárat egy kis előtérbe vezet, innen nyílik a világos, amerikai konyhás nappali és a tágas hálószoba. A nappalihoz tartozó dolgozósarok akár külön hálóként is leválasztható, így home office megoldásra is alkalmas. A nappali és a háló egyaránt a lakás teljes hosszában futó, hangulatos teraszra nyílik, amely a gondozott belső kertre néz. Két napellenző gondoskodik a kellemes árnyékról, így a terasz tökéletes helyszíne lehet pihenésnek vagy baráti összejöveteleknek. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, a fürdőben mosógép is elhelyezhető. A lakás teljesen gépesített, egyedi gyártású konyhabútorral felszerelt, hűtővel, mosogatógéppel, kerámia főzőlappal, sütővel és mikróval. A nappaliban és a hálószobában légkondicionáló biztosítja a kényelmet, internet- és kábeltelevízió-csatlakozás kiépítve. Parkolásra a ház teremgarázsában bérelhető vagy megvásárolható parkolóhely kínálkozik, de a környéken fizető övezetű utcai parkolás is lehetséges. Az ingatlan ideális választás egyedülállóknak, pároknak vagy kisgyermekes családoknak, ugyanakkor remek befektetési lehetőség is, hiszen kedvező elhelyezkedésének és modern felszereltségének köszönhetően könnyen kiadható. Ez a modern, otthonos lakás tökéletesen ötvözi a városi élet kényelmét és a park közelségének nyugalmát.
Energetikai tanúsítvánnyal még nem rendelkezik, természetesen az adásvételre elkészül.

További információért és megtekintésért várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1840 e Ft
1696 e Ft -8%
1675 e Ft -10%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
97.5 M Ft m Ft
108.4 m Ft 10%
88.4 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület