Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 10. emelet

+ 17 kép 1/20
635 000 000 Ft635 M Ft 4 703 704 Ft/m2
4 szoba
10. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Jauch Hedvig
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ lenyűgöző panorámás, közvetlen Duna parti, fényárban úszó, nappali + 3 hálószobás, nagy teraszos, azonnal költözhető luxus lakás! Legyen Ön az első lakója ennek a Duna parti csodának!
Már csak két lakás eladó, mihamarabb nézze meg velem, mert érdemes!

Fedezze fel ezt az EXKUZÍV, újonnan épült, belvárosi lakást Budapest 09. kerület Millenniumi városközpont területén, az Infinity-ben. A 48 lakásos épületben a modern életstílus és a prémium kivitelezés találkozik. Ez a lenyűgöző, 10. emeleti, 136 nm alapterületű ingatlan három tágas szobával, gardrób szobával és három fürdőszobával rendelkezik. Hatalmas terasza lehetőséget nyújt baráti vagy családi összejövetelek kellemes eltöltésére. Ez a lehetőség ideális választás lehet családok, párok számára is egyaránt. A mellékelt alaprajzon jól látható a lakás beosztása, a felülnézeti ábrán pedig a házban való elhelyezkedése.

Az ingatlan különlegessége a 66 nm-es szeparált TERASZ, ahonnan CSODÁLATOS KILÁTÁS nyílik a fővárosra, ami minden napszakban lenyűgöző élmény. A lakás LUXUS kivitelben épült, neves építész által tervezett. A lakás és OKOS OTTHON rendszerrel van felszerelve, így a mindennapi élet kényelmesebbé válik. Az ingatlanhoz tartozik egy videókaputelefon is, amely fokozza a biztonságérzetet, továbbá a PORTASZOLGÁLAT és az akadálymentesített megoldások garantálják a zavartalan életvitelt.

MIÉRT EZT ÉRDEMES EZT VÁLASZTANIA?
- Közvetlen vízparti lakás,
- örök dunai panoráma,
- személyre szabott otthon,
- 24 órás portaszolgálat
- autója számára mélygarázs,
- szeparált terasz,
- Smart Home technológia,
- mosoda, house keeping, szobaszervíz lehetőség,
- SPA, wellness- és fitneszrészleg,
- kávézó és étterem,
- Sky Bar, Infinity pool,
- hajókikötő.

KÖLTSÉGEK:
Közös költség: 1.300 Ft/nm
Lehetőség van TEREMGARÁZS VÁSÁRLÁSRA IS!
Parkoló közös költsége: 13.000 Ft/hó

AZ ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY KÉSZÍTÉSE FOLYAMATBAN VAN, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

INFRASTUKTÚRA:
A környék ellátottsága kiváló, hiszen számos bolt, étterem és szórakozási lehetőség található a közelben. A ház előtt található a világörökség részét képező 2-es villamos megállója, amely a Jászai Mari tér és a Közvágóhíd között közlekedik a Dunával párhuzamosan a pesti felső rakparton. Az épület Duna felöli oldalán a hajóval közlekedők is megtalálják számításukat, míg az aktív sport kedvelőinek a kerékpárúttal kiépített, Duna-parti Gizella sétány kínál kikapcsolódási lehetőséget, amely az épület közvetlen környezetében található. A belváros néhány perc alatt, könnyedén elérhető autóval, tömegközlekedéssel, vagy akár gyalogosan is. A közlekedés kitűnő, így könnyedén elérheti Budapest bármely pontját tömegközlekedéssel vagy autóval.
Az ingatlan közelében található elektromos autó töltőállomások is, ami különösen előnyös lehet a környezettudatos lakók számára. A medencés társasház exkluzív atmoszférát kölcsönöz a lakásnak, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik a városi élet nyüzsgését és a természet közelségét egyszerre keresik. A LENYŰGÖZŐ PANORÁMÁS TERASZ pedig egyedülálló lehetőséget biztosít a kikapcsolódásra, ahol barátaival vagy családjával élvezheti a naplementét. Ez a világos, modern penthouse lakás nem csupán egy új otthon, hanem egy életstílus is, amely a kényelmet és a luxust ötvözi.

Amennyiben kérdései lennének az ingatlannal kapcsolatban, ne habozzon bizalommal keresni minket. Szívesen állunk rendelkezésére, hogy segíthessünk Önnek megtalálni álmai otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
4704 e Ft
1577 e Ft -198%
1757 e Ft -168%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
635 M Ft m Ft
165.8 m Ft -283%
183.6 m Ft -246%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

110 M Ft
2 szoba
59 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

140 M Ft
3 szoba
69 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
64 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

174.9 M Ft
8 szoba
288 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
78 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

130 M Ft
2 szoba
79 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

81 M Ft
3 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás