BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
90 000 000 Ft90 M Ft 1 636 364 Ft/m2
2 szoba
55 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Gerő Zsófia
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított polgári lakás.

Az ingatlan egy rendezett társasház első emeletén található, lifttel is megközelíthető.
A lakásban megtörtént az elektromos hálózat cseréje, új burkolatokat kapott az előszoba, a konyha, a fürdő, a WC és a kamra, valamint új ablakok és bejárati ajtó is beépítésre kerültek.
A fűtésről és meleg vízről korszerű Bosch kazán gondoskodik.

A lakás csendes, udvarra néző, nincs előtte körfolyosó, az utolsó lakás a folyosón, így teljes nyugalmat biztosít. A nagy belmagasság és kétszárnyú ajtók klasszikus nagypolgári hangulatot árasztanak.

A környék kiváló közlekedéssel rendelkezik, közelben M3, M4 metró, buszok, villamosok, valamint egyetemek, éttermek, galériák, múzeumok, a Duna-part és a Vásárcsarnok is pár perc sétára elérhetők. Ideális otthon vagy befektetés!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben nem ér el telefonon, akkor az ingatlan referenciaszámát küldje el SMS-ben, és visszahívom, amint tudxom.

Referencia szám: LK032720

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1636 e Ft
1563 e Ft -5%
1617 e Ft -1%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
90 M Ft m Ft
215 m Ft 58%
240.4 m Ft 63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
86 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
4 szoba
129 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/b
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
2 szoba
44 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

32.5 M Ft
22 m²
22 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²