BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér, 7. emelet

+ 17 kép 1/20
200 000 000 Ft200 M Ft 1 818 182 Ft/m2
4 szoba
110 m²
7. emelet
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Herczeg-Bíró Edit
Duna House - Ferenc tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PANORÁMÁS REZIDENCIA A DUNA-PARTON Tér, Csend és Funkcionalitás

Vannak lokációk, ahol a városi infrastruktúra és a Duna-parti nyugalom valódi egységbe kerül. A IX. kerület meghatározó épületegyüttesében, a Duna Házban kínálunk megvételre egy minden részletében frissen felújított, belső kétszintes, 3 hálószobás ingatlant.

Az ingatlan karakterisztikája

Ez a 7. emeleti lakás belsőépítészeti koncepció mentén újjászületett, tágas élettér, ahol a minőségi anyaghasználat és a precíz kivitelezés alapvető elvárás volt.

Elrendezés: Nappali + 3 külön nyíló hálószoba (belső kétszintes kialakítás).

Kettős tájolás: Az ingatlan egyik különlegessége a kétirányú kilátás. Az É-K-i oldal az épületegyüttes csendes, gondozott belső kertjére néz, míg a D-Ny-i oldalról elvehetetlen panoráma nyílik a Dunára, a Citadellára és a Budai Várra.

Alsó szint: Tágas, szeparált konyha, amelyből közvetlenül egy külön háztartási helyiség / mosókonyha nyílik ez a megoldás rendkívül praktikus a mindennapi rend fenntartásához. Itt található továbbá a nappali, az étkezőként funkcionáló központi tér, és egy elegáns, zuhanyzós-WC-s fürdőszoba.

Design nappali: A nappali karakterét a természetes kőburkolat, a rejtett világítás és a csendes belső parkra néző, félköríves ablakok adják.

Felső szint: A modern lépcsőn felérve egy nyitott térbe érkezünk, amely dolgozó- vagy pihenősaroknak kiválóan használható. Innen nyílik a kertre néző szülői hálószoba, valamint a Duna felé tájolva két további külön szoba. A nagyobbik hálószobához egy franciaerkély is tartozik, közvetlen kilátással a Dunára.

Felső szinti fürdőszoba: Ezen a szinten található a lakás második, tágas fürdőszobája, amely káddal és zuhanyzóval egyaránt felszerelt. A helyiséget igényes, magas minőségű burkolatok és modern szaniterek jellemzik.

A Társasház és Szolgáltatások

A 2003-ban átadott Duna Ház rendszeresen karbantartott, 24 órás portaszolgálattal rendelkező épületegyüttes. Az épület aljában található üzletház (éttermek, szolgáltatások) közvetlen kényelmet biztosít, a mélygarázsban pedig rendszeresen elérhetőek bérelhető vagy megvásárolható parkolóhelyek.

Stratégiai Előnyök & Lokáció

Csomóponti elhelyezkedés: A HÉV végállomása, a Budapestet átszelő 4-6-os villamos és számos buszjárat pár perces sétatávolságra található.

Akusztikai kényelem: A 7. emeleti elhelyezkedésnek és a belső kerti nézetnek köszönhetően a lakás kifejezetten csendes, mentes a városi zajtól.

Azonnali költözhetőség: Az ingatlan tehermentes, frissen felújított és azonnal birtokba vehető.

Kinek ajánlom?

Ideális választás olyan családoknak, akik értékelik a tágas tereket és a belváros közelségét. Kialakítása révén reprezentatív irodának vagy magánrendelőnek is presztízsértékű helyszín.

A jó ingatlanvásárlás titka az elvehetetlen érték: a panoráma és a modern funkcionalitás találkozása. Ez a lakás a ma kényelmét és a holnap biztos befektetését egyesíti.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1818 e Ft
1623 e Ft -12%
1577 e Ft -15%
1757 e Ft -3%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
200 M Ft m Ft
188.4 m Ft -6%
165.8 m Ft -21%
183.6 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

155.068 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft