Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
119 900 000 Ft119.9 M Ft 2 032 203 Ft/m2
2 + 1 szoba
59 m²
2. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 986
Bukovszky Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a IX. kerületben, rendezett és közkedvelt környéken egy 60 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakás!
A társasház 2010-ben teljes körű felújításon esett át, azóta is igényesen karbantartott és rendezett közösség jellemzi.

A lakás szerkezetileg jó állapotban van, ugyanakkor esztétikai felújítással igazán otthonossá tehető.
Kiváló elrendezésének köszönhetően fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy befektetésnek is remek választás.

A házhoz tartozik egy tágas közös udvar, ahol játszótér is található – ezt az idén újítják fel.
A lakáshoz tartozik az emeleten és pincében lévő tároló is.
A környék infrastruktúrája kiváló:

Tömegközlekedés néhány perc sétára
Számos étterem, kávézó és bevásárlási lehetőség a közelben
Csendes, mégis központi fekvés

További kérdése lenne keressen fel bizalommal a hét bármelyik napján. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393695

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2032 e Ft
1626 e Ft -25%
1706 e Ft -19%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.9 M Ft m Ft
121.5 m Ft 1%
131.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

299 M Ft
4 szoba
273 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület