Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
83 900 000 Ft83.9 M Ft 2 207 895 Ft/m2
2 szoba
38 m²
3. emelet
építés éve:1934

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bernáth Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

STÍLUSOS, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 2 SZOBÁS OTTHON – IX. kerület, Vaskapu utca

Fiataloknak IDEÁLIS választás: a közkedvelt Vaskapu utcában, liftes BAUHAUS társasház 3. emeletén eladó egy TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT, 40 m²-es, 2 KÜLÖN NYÍLÓ SZOBÁS lakás. Az ingatlan AZONNALI KÖLTÖZÉSI LEHETŐSÉGET kínál, így nem kell felújítással vagy várakozással számolni.

A ház és a környezet előnyei:
1936-ban épült, RENDEZETT, barátságos lakóközösséggel, EMELETENKÉNT 3 LAKÁSSAL – CSENDES, NYUGODT lakókörnyezet. A lépcsőház 2024-BEN FELÚJÍTOTT, ÚJ NYÍLÁSZÁRÓKKAL. ZÖLD, ŐSFÁS UTCA, MINIMÁLIS FORGALOM, MINDIG VAN PARKOLÓHELY. A lakáshoz SAJÁT, 2 m²-ES ZÁRHATÓ PINCEI TÁROLÓ tartozik.

Lakásrészletek, amelyek számítanak:
GÁZMENTES, MODERN ELEKTROMOS RENDSZER. HŰTŐ-FŰTŐ DAIKIN KLÍMA H-TARIFÁS MÉRŐVEL – ENERGIATAKARÉKOS üzemeltetés. AMERIKAI KONYHÁS NAPPALI beépített, GARANCIÁS gépekkel. Két KÜLÖN NYÍLÓ SZOBA – PRAKTIKUS elrendezés akár KÉT KÜLÖN ÉLETTERÜLETRE vagy KIADÁSRA. PRÉMIUM FÜRDŐSZOBA TERMÉSZETES SZELLŐZÉSSEL. ÚJ, HŐSZIGETELT NYÍLÁSZÁRÓK és MODERN BURKOLATOK.

ALACSONY FENNTARTÁS:
Közös költség: CSAK 11.740 Ft/hó.

KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS, ERŐS INFRASTRUKTÚRA:
A 3-AS METRÓ, a 2-ES és a 4-6-OS VILLAMOS pár percen belül elérhető. Közel a DUNA-PART, a BELVÁROS és a CORVIN SÉTÁNY. Egyetemek (SOTE, Corvinus, BME, NKE) GYORSAN ELÉRHETŐK. Számos BOLT, ÉTTEREM, KÁVÉZÓ és SZOLGÁLTATÁS a közelben.

Kinek ajánlott:
FIATAL PÁROKNAK, EGYETEMISTÁKNAK, ELSŐ LAKÁSNAK kiváló. BEFEKTETÉSNEK is IDEÁLIS – KÖNNYEN KIADHATÓ és AZONNAL KÖLTÖZHETŐ.

Ne hagyja ki! Hívjon bizalommal, akár hétvégén is – szívesen megmutatom!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2208 e Ft
1543 e Ft -43%
1664 e Ft -33%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
83.9 M Ft m Ft
211.5 m Ft 60%
88.4 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás