City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület

+ 11 kép 1/14
99 500 000 Ft99.5 M Ft 904 545 Ft/m2
4 szoba
110 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Asztalnokne Lívia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nagycsaládosok, befektetők figyelmébe! Budapest, IX. kerület dinamikusan fejlődő részén a Milleneumi Városközpontban eladó a Soroksári úton, egy 108m2-s, valójában 110 m 2 -s, 4 nagy szobás, /3 szoba, külön bejáratú /, összkomfortos, 2 WC-s, magasföldszinti, francia udvarra néző, /szemben nincs lakás/, csendes, világos, (kora reggeltől délig átvonul a nap a 3 szobában), nagypolgári lakás.
Belmagassága: 3,70 m. A lakás 1928-ban épült téglaépítésű, 5 emeletes házban található. A házat 1999-ben újították fel. A gázvezetékeket az egész házban 2008-ban teljesen újra cserélték. A ház állapota kívül, belül megfelelő. A lakás közepes állapotban van. Az előszoba és a szobák parkettásak, falai tapétázottak, Az ablakokon redőny van. A konyha, kamra, fürdő, WC-k padlózata műkő lap- burkolatú, falai 2 méter magasan,.csempézettek. Mindenhol a fehér és a cirmos szürke szín dominál. Fűtés: gázkonvektorokkal. A meleg vizel látás, 200 literes villanybojlerből. Konyhában villanytűzhely, fürdőszobában zuhanykabin, fali villany- melegítő található. A szellőzést, ventilátorok biztosítják a lichthóf felé. Beépített szekrény az előszobában, konyhában és két szobában van. A szobák falai hangszigeteltek a szomszédok felé. Két szoba ajtaja párnázott, fekete műbőr borítású belülről. Védelmet a biztonsági rácsok és a riasztó adják. Parkolás a közterületen, illetve bérelhető parkoló a szomszéd házban. Kiváló a közlekedés az egész városba. Busz, villamos, HÉV, Metró. A másik oldalon van a Nemzeti Színház, Művészetek Palotája. Duna. Közelben találhatóak: Bevásárlóközpontok: Tesco, OBI, Lurdy Ház, Praktiker, Nagyvásárcsarnok. Orvosi Rendelő, Kórházak, Gyógyszertárak. Általános és Középiskolák, Egyetemek. A közelben még húsbolt, zöldséges, fodrász, fogtechnikus, újságos, kifőzdék találhatok, mely könnyebbé teszi az életet. Amennyiben felkeltette érdeklődését hívja 06204004006 számot

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
905 e Ft
1577 e Ft 43%
1757 e Ft 49%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.5 M Ft m Ft
165.8 m Ft 40%
183.6 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

585.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft