Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Mester utca, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
148 500 000 Ft148.5 M Ft 2 121 429 Ft/m2
3 szoba
5. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kovács Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

Budapest 9. kerületének szívében, a Mester utcában kínálunk eladásra egy új építésű lakásokat. Tökéletes választás lehet egyetemistáknak, fiatal pároknak vagy befektetőknek. A lakások kiváló alaprajzúak, világosak és tágasak, erkélyesek és modern megjelenésűek. A környék infrastruktúrája kiváló, a Duna part és a belváros is könnyen elérhető tömegközlekedéssel vagy akár gyalog is. Az épület az egyedülálló tulajdonsága, hogy megőrizték a régi épületet és új lakásokkal bővítették 3 szinten. Így a patinás épület teljes és modern belsőt kapott, úgy hogy az új részek szépen belesimulnak a régi külsőbe. Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, hívjon még ma!

Épület:
- 6 szint
- felső szinten nagy teraszos lakások
- 3. emelettől erkélyes lakások
- jól berendezhető alaprajzok
- napfényes lakások
- első két emeleten galériázható belmagasság
- felső szinten párizsi panorámával

Környék:
- kedvelt a diákok és a fiatal családosok körében
- pár utcányira található a Duna
- gyalog 6 perc a Ferenc körút
- 3 perc távolságra a Haller tér, ami kiváló lehetőség a kikapcsolódásra
- általános- és középiskolák, egyetemek vannak a közelben
- sűrűn közlekedő villamosok (Keleti Pu., Jászai Mari tér, 19. kerület, Vágóhíd, Ferenc körút)

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
2121 e Ft
1781 e Ft -19%
1664 e Ft -27%
1694 e Ft -25%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
148.5 M Ft m Ft
124.4 m Ft -19%
123.1 m Ft -21%
132.3 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Mester utca, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

577.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119.917 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.159 M Ft
4 + 1 szoba
147 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

205.023 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba