Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
70 900 000 Ft70.9 M Ft 1 390 196 Ft/m2
2 szoba
51 m²
földszint
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Bordács Gábor
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

IX. kerületben, a József Attila lakótelepen, 51 nm-es, 2 szobás, loggia-s lakás eladó. Fürdő - WC külön helyiségben található. Az elmúlt időszakban a felújításoknak köszönhetően új redőnyös, szúnyoghálós műanyag ablakok kerültek beszerelésre és a fűtésrendszer korszerűsítése MIKA kazánnal megtörtént, mely egyértelműen egy olcsóbb fűtési megoldást eredményez. Az ingatlan üres, így azonnal birtokba vehető!
Érd: Bordács Gábor 06-30/469-2034

Referencia szám: LK026884

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1390 e Ft
1664 e Ft 16%
1675 e Ft 17%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
70.9 M Ft m Ft
89.4 m Ft 21%
88.4 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
IX. kerület, Ferencváros, Lechner Ödön fasor
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

577.6 M Ft
7 szoba
445 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.849 M Ft
1 szoba
37 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

123.982 M Ft
2 szoba
71 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

283.935 M Ft
4 + 1 szoba
149 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft