Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
57 000 000 Ft57 M Ft 1 628 571 Ft/m2
2 szoba
35 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 779
János Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Exkluzív, belsőépítész által tervezett 2 szobás design lakás a Duna-partnál

Főbb jellemzők:
• Teljes körűen felújított, belsőépítész által megálmodott design
• 1.emeleti, napfényes 35 m2-es lakás, rendezett, kiváló állapotú épületben
• Modern technológia: padlófűtés, klíma, elektromos sötétítők, energiatakarékos gázbojler
• A képeken látható bútorokkal és teljes berendezéssel együtt eladó – azonnal költözhető!

Lokáció:
A Duna Medical Centerrel szemben, közvetlenül a Duna-partnál. A lakás a csendes belső udvarra néz, így egyszerre élvezheted a nyugodt otthonhangulatot és a belváros közelségét.

Miért egyedülálló?
Ez a lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy életstílus: a Duna-part közelsége, a modern design és a gondosan kivitelezett részletek teszik igazán különlegessé. Ide csak a bőröndödet kell hoznod! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 387308

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1629 e Ft
1563 e Ft -4%
1690 e Ft 4%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
57 M Ft m Ft
215 m Ft 73%
88.7 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

102.162 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

81.233 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.203 M Ft
1 szoba
30 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Ferencváros, Bárd utca 7
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

78.8 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

360 M Ft
4 szoba
111 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

117.207 M Ft
2 szoba
65 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

120 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

218 M Ft
3 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105 M Ft
3 szoba
78 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

90 M Ft
2 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²