City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IX. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
226 000 000 Ft226 M Ft 1 965 217 Ft/m2
2 szoba
115 m²
3. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 115 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Tisóczki Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

C I T Y C A R T E L

INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY

bemutatja:

EXKLUZÍV LAKÁS DUNAI PANORÁMÁVAL – LECHNER ÖDÖN SÉTÁNY

Panoráma, tér, prémium életérzés – egy helyen.

Közvetlenül a Duna-parton, a közkedvelt Lechner Ödön sétányon kínálunk megvételre egy 115 nm-es, klimatizált, kiváló elosztású lakást, liftes, portaszolgálatos társasház 3. emeletén.

A lakás különlegessége a lenyűgöző dunai panoráma, a tágas terek és a letisztult, modern design, amely tökéletes egyensúlyt teremt elegancia és funkcionalitás között.

FŐBB JELLEMZŐK

Imponáló, 65 nm-es nappali, ahol akár további hálószoba is kialakítható

Külön hálószoba

Gardróbhelyiség

Zuhanyzós fürdőszoba + külön WC

Különálló konyha

15 nm-es, panorámás terasz

Klíma és fan-coil rendszerű hűtés-fűtés

A lakás ideális választás mind saját otthonnak, mind exkluzív irodának vagy befektetésnek.

PRÉMIUM ÉLETMÓD A TÁRSASHÁZBAN

A lakók számára számos, díjmentesen használható szolgáltatás biztosítja a kényelmet és a kikapcsolódást:

24 órás recepció és portaszolgálat

Parkosított, gondozott belső kert

Medence, jakuzzi, szauna

Edzőterem, squashpálya

Játszótér

Biliárdszoba és könyvtár

LOKÁCIÓ
Kiváló elhelyezkedés: a belváros percek alatt elérhető, miközben a környezet nyugodt, zöld és élhető. Ideális választás azoknak, akik a városi élet előnyeit szeretnék élvezni, kompromisszumok nélkül.

Közlekedés:
Villamos: 2, 2B, 23, 24
Busz: 54, 55, 223E, 224, 224E, 255E
Éjszakai járatok is könnyen elérhetők

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

Mélygarázs parkoló, elektromos autó töltési lehetőséggel

Közös költség: 183.350 Ft/hó

Rezsi: egyedi mérés alapján

Jelenleg bérbeadott, irodaként hasznosított

BEFEKTETŐK FIGYELEM!
A panoráma, a prémium szolgáltatások és a kiemelkedő lokáció garantálják az ingatlan hosszú távú értékállóságát és kiadhatóságát.

TISÓCZKI GERGELY

ÉRTÉKESITÉSI MUNKATÁRS-REALTY SPECIALIST

+3630-815-2505

TISO@CITYCARTEL.HU

CITY CARTEL BUDA KFT.

CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.

1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.

1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.

BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

WWW.CITYCARTEL.HU

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1965 e Ft
1676 e Ft -17%
1617 e Ft -22%
Ennek az ára
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
226 M Ft m Ft
88.9 m Ft -154%
240.4 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

97.007 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIX. kerület, Kispest, Lehel utca 27
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

51 M Ft
2 szoba
31 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

109.383 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.88 M Ft
1 szoba
32 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

77.172 M Ft
1 szoba
32 m²
IX. kerület, Soroksári út
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület