Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
44 900 000 Ft44.9 M Ft 1 662 963 Ft/m2
1 szoba
27 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
dr. Tusnádi Márton
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ FELÚJÍTOTT GARZON ÚJPESTEN

Megvételre kínálok egy:

- 27 nm-es (+ 8 nm galéria és 8 nm saját használatú terasz/udvar rész)
- felújított
- 1 szobás + étkezőkonyhás
- földszinti

lakást, mely egy 6 lakásos társasházban található, közel az újpesti piachoz, metróhoz. Buszmegálló közvetlenül a ház mellett található. A társasház homlokzatának szigetelése június elején kezdődik és megújul a kapu és a bejárati rész is.

Iá.: 44,9 M Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1663 e Ft
1438 e Ft -16%
1707 e Ft 3%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
44.9 M Ft m Ft
51.2 m Ft 12%
59.6 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
8 szoba
270 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

109.9 M Ft
3 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

123.771 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
5 szoba
167 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

32 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

46.5 M Ft
1 szoba
33 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
77 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

199 M Ft
4 + 1 szoba
168 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

86 M Ft
2 szoba
80 m²
XV. kerület
Eladó sorház

Budapest, XV. kerület

35.5 M Ft
1 szoba
30 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület