Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Lőrincz utca, földszint

+ 8 kép 1/11
82 500 000 Ft82.5 M Ft 1 375 000 Ft/m2
2 szoba
60 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Vizvári Ilona
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

IV. Csendes utcában található azaz Eredeti Vintage stílusú , 60 nm-es, 2 szintes, Világos- Tágas- Kényelmes OTTHON amit Kínálok !
Lejjebb írni fogok a lakás paramétereiről DE !
Ezt a lakást el kell jönni Megnézni- Megérezni !
A Letisztult -Nyugodt -Csendes Életminőség Érződik minden négyzet és köbcentiben !
-felújított
-konvektor + klíma
-redőny-szúnyogháló minden nyílászárón
-minőségi falazat- szigetelt...........
A lakáshoz tartozik önálló 50 nm-es Vintage stílusú bekerített kert.
A vételár tartalmazza a beépített konyha és fürdőszoba bútorokat illetve a gépesítést !
Sok-Sok mindent lehetne még írni amit úgy gondolom, hogy jobb személyesen megtapasztalni, megfogni, látni ,érezni !
Elhelyezkedése: 9 lakásos, ápolt, gondozott, Polgári életvitelű lakóközösség a szomszédság.
Megtekintése rugalmasan egyeztethető!
Ár: 82,5 M Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1375 e Ft
1352 e Ft -2%
1287 e Ft -7%
1690 e Ft 19%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.5 M Ft m Ft
71.9 m Ft -15%
158.4 m Ft 48%
88.7 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Lőrincz utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület, Újpest
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

103.302 M Ft
4 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

189.9 M Ft
4 szoba
84 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

115 M Ft
3 szoba
90 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
45 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

73.9 M Ft
4 szoba
98 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

99 M Ft
2 szoba
60 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

69.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

81 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

149 M Ft
7 szoba
180 m²
II. kerület, Csatárka, Törökvészi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

794 M Ft
4 szoba
209 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
73 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

620 M Ft
6 + 1 szoba
246 m²
XV. kerület, Rákospalota, Páskomliget utca
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

65 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

27.9 M Ft
1 szoba
18 m²
IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla utca