City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
70 000 000 Ft70 M Ft 1 627 907 Ft/m2
1 + 1 szoba
43 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 618
Probdorsfer Ferenc
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Duna közeli, zöld környezetben elhelyezkedő, EXKLUZÍV, SPORT tematikájú, lakóparkban ,kínálunk egy igazi hiánylakást megvételre !

A csendes, barátságos és biztonságos környezetben található!

Az energiatakarékos, napelemes épületek ölelik körül a futball és röplabdapályákat, rekortán futópályát,

ping pong asztalokat, és a gyönyörű, korszerű parkot!

A kitűnő lokációnak köszönhetően, a közelben megtalálhatóak kerékpárutak, autóbusz megállók, bevásárlóközpont és orvosi rendelők is gyorsan elérhetőek!

A lakásra 3%- os kedvezményes hitel is igénybe vehető !
Első tulajdonosa lehet az ingatlannak!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1628 e Ft
1406 e Ft -16%
1675 e Ft 3%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
70 M Ft m Ft
88.2 m Ft 21%
88.4 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
97 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
89 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

115 M Ft
3 + 1 szoba
110 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

113.704 M Ft
3 szoba
77 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
44 m²
IV. kerület