Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Csillaghegy, Békásmegyeri ltp. Hegy felől, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladó Békásmegyer hegy felőli oldalán, egy 32 m2-es, 1 szobás, felújított, fűtéskorszerűsített, akadálymentes lépcsőházban található, 1. emeleti lakás.
Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik egyedül élnek, első lakásukat keresik, vagy fiatal párként közös otthonukat szeretnék kialakítani, felújítás nélkül és rövid időn belül.
AZ INGATLAN ADATAI:
- Lakótér: 32 m2
- Elrendezés: 1 szoba (bútorokkal együtt)
- Emelet: 1. (15 emeletes ház)
- Lift: Van (akadálymentes lépcsőház)
- Loggia: beépített, tolóajtós
- Tájolás: déli
- Kilátás: parkra néző
- Konyha és fürdőszoba ablakos, (háztartási gépekkel felszerelve)
- Állapot: teljes körűen felújított, fűtéskorszerűsített
- Birtokbaadás: azonnal
- Egyéb: redőnyök az ablakokon, klimatizált, új beltéri ajtók, biztonsági bejárati ajtó
- A felújítás során az elektromos vezetékek is cserére kerültek, továbbá minden a lakásban található elektromos gép külön fi reléhez kötve.
- Riasztó bevezetve.
- Jogi állapot: tehermentes, üres, hitelezhető
ELRENDEZÉS ÉS EXTRÁK
A konyha és az előszoba falának bontásával, átláthatóbbak, még világosabbak, nagyobbak a terek. A szobában egy vékony falrész építésével elkülönítve a hálórész. A beépített loggia a lakótér természetes folytatásaként használható.
A déli tájolás és a nagy ablakfelületek biztosítják a természetes fényt. A klimatizálás, a konyhai redőny és az új beltéri ajtók növelik a mindennapi kényelmet. A LAKÁSBAN LÉVŐ ÖSSZES BÚTOR AZ ÁRBAN BENNE VAN! A mennyezetbe beépített spot lámpák és hangszórók vannak.
KÖRNYEZET
A HÉV és a buszállomás néhány perces sétával elérhető. A közelben szakorvosi rendelőintézet és bevásárlási lehetőség található. A Duna-part és az Ófalu sétákra alkalmas utcái rövid időn belül megközelíthetők.
Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik egyedül élnek, első lakásukat keresik, vagy fiatal párként közös otthonukat szeretnék kialakítani, felújítás nélkül és rövid időn belül.
Az irányár a hirdetésben feltüntetett összeg. További kiegészítő költségekről (közös költség stb.) személyes egyeztetés során adunk pontos tájékoztatást.
KAPCSOLAT
Amennyiben teljes körűen felújított, azonnal költözhető 1 szobás lakást keres Békásmegyer hegy felőli oldalán, parkra néző loggiával, érdemes személyesen is megtekinteni az ingatlant. Kulcs nálam van, rugalmasan megtekinthető.
További információért, és megtekintési időpontért keressen bizalommal. Megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges.
Amennyiben banki hitelt szeretne igénybe venni, banksemleges hitelügyintézőnk térítésmentesen áll rendelkezésre.
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 31. Utoljára módosítva: 2026. 07. 31.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, III. kerület, Csillaghegy, Békásmegyeri ltp. Hegy felől, 1. emelet