Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, Rómaifürdő, földszint

+ 5 kép 1/8
140 655 000 Ft140.655 M Ft 2 653 868 Ft/m2
3 szoba
53 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 599
Harsányi Makács Erzsébet
Immo1

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a III. kerületben, Aranyhegy déli oldalán, egy csendes, kertvárosi részen található, örökpanorámás kilátással rendelkező, 5 db új építésű társasházi lakás, melyek magas minőségben és energiahatékony kialakítással készültek.

Lakások jellemzői:

Az ingatlanok gondosan megtervezett telekosztással, tágas, jól elkülönített életterekkel, valamint nagy méretű teraszokkal és erkélyekkel rendelkeznek. A felső emeleti lakásokhoz kilátóval és napozóterasszal ellátott tetőszerkezet tartozik. Minden lakáshoz saját térkövezett parkolóhely jár, és az 1093 m²-es közös, parkosított kert is a lakók rendelkezésére áll. Emellett lehetőség van további 657 m² saját telekrész megvásárlására is.

Lakások paraméterei, árai:

Földszinti lakások:

1-es lakás: nettó 76,03m2 + 5,77m2 terasz – 140 655 000 Ft

2-es lakás: nettó 87,61m2 + 13,94m2 terasz – 162 100 000 Ft

Emelet:

3-as lakás: 87,61m2 + 31,68m2 erkély – 179 900 000 Ft

4-es lakás: 67,87m2 + 42,12m2 erkély – 139 450 000 Ft

Műszaki felszereltség az alábbi felsorolásban:

- A fűtést és hűtést levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja, padló- és mennyezetfűtés, illetve fan-coil megoldással
- Grafitos hőszigetelés gondoskodik az energiatakarékosságról
- Hővisszanyerős szellőztető rendszer elérhető (opcionálisan)
- Előkészített okosotthon rendszer (opcionális)
- Elektromos, színezett alumínium redőnyök
- Színezett, háromrétegű VEKA nyílászárók
- AA energetikai besorolás, napelem előkészítéssel
- Belső ajtók választhatók, bruttó 100 000 Ft/db értékhatárig
- Hideg-meleg burkolatok kiválaszthatók bruttó 8000 Ft/m²-ig
- Szaniterek és szerelvények választhatók bruttó 750 000 Ft/lakás összegig
- Központi vízlágyító rendszer (opcionális)
- Parkolási lehetőség biztosított a telken belül térkövezett parkolókkal, valamint zárt garázsok és tárolók is megvásárolhatók.

Környék:
A környék infrastruktúrája folyamatosan fejlődik, közelben játszópark és piac is található. Az Aranyvölgyi út gyorsan elérhető, ahonnan busszal vagy a felújított villanyvasúttal könnyen elérhető a Nyugati pályaudvar és Esztergom. A Bécsi út autóval mindössze 2 percre van.

Amennyiben további részletekre kíváncsi, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rómaifürdő m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2654 e Ft
1641 e Ft -62%
1792 e Ft -48%
1694 e Ft -57%
Ennek az ára
Rómaifürdő átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
140.655 M Ft m Ft
139.2 m Ft -1%
148.8 m Ft 5%
132.3 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Rómaifürdő, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

200 M Ft
3 szoba
138 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
5 + 1 szoba
177 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület