Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, földszint

+ 14 kép 1/17
279 900 000 Ft279.9 M Ft 1 771 519 Ft/m2
4 szoba
158 m²
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Nyilas Szabina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ez az otthon azoknak szól, akik a csendes, nyugodt környezetet keresik, ami mellé kifogástalan panoráma társul.

INGATLANRÓL:
Földszint:
Jól használható előtér és vendégmosdó
Nappali–konyha–étkező nagy üvegfelületekkel és dél-nyugati tájolással.
Földszintes egy tágas masterbedroom kádas fürdőszobával
Kertkapcsolatos terasz
A konyhából közvetlen kijárat az árnyékos teraszra

Emelet:
Két normál méretű hálószoba
Külön fürdőszoba
30 nm-es panorámás tetőteraszról, akár a Parlamentig ellátni.

Garázsszint / Gépészet:
Kétállásos garázs, automata kapuval.
Háztartási helyiség, ahol a gépészet is helyet kapott.

MŰSZAKI TARTALOM
A lakások az ENERGIATAKARÉKOSSÁG jegyében készültek!
- H tarifás villanyóra
- Kialakított, felszerelt napelem
- Padló fűtés és mennyezet hűtés-fűtés! SAJÁT Mitsubishi hőszivattyú
- Kamerarendszer, videó kaputelefon
- Három rétegű prémium nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval
- Elektromos autótöltő csatlakozás

LOKÁCIÓ ÉS KÖZLEKEDÉS
- 218-as buszmegálló pár lépésre található, közvetlen kapcsolatot biztosít Óbudával (Szentlélek tér).
- Az Aranyvölgy vasútállomás 5 perc sétára elérhető, ahonnan a Nyugati pályaudvar 15 perc alatt megközelíthető.
- Autóval az Árpád híd 15 perc alatt elérhető, a Bécsi úti bevásárlóközpontok (Tesco, Aldi, Praktiker, Decathlon) pedig mindössze néhány percre találhatók.
A környék infrastruktúrája fejlett: iskola, óvoda, gyógyszertár, kisboltok és sportlehetőségek is könnyen elérhetők. A Csillaghegyi strandfürdő és uszoda autóval néhány perc, akárcsak a közeli túraútvonalak és kilátópontok.

A környék kifejezetten alkalmas családok számára és mindazoknak, akik a városból kiszakadva pihenésre, feltöltődésre vágynak.
Amennyiben Ön is a nyugalmat keresi közel a városhoz, és szeretné biztosítani szerettei számára a zöld, friss levegős, madárcsicsergős környezetet, úgy várom a megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1772 e Ft
1827 e Ft 3%
1757 e Ft -1%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
279.9 M Ft m Ft
240.5 m Ft -16%
183.6 m Ft -52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

169 M Ft
4 szoba
157 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
III. kerület, Táborhegy, Farkastorki út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

205 M Ft
3 szoba
127 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület, Testvérhegy, Kisdomb utca
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

220 M Ft
4 + 1 szoba
169 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

329 M Ft
5 szoba
245 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft