Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

+ 14 kép 1/17
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 850 617 Ft/m2
2 szoba
81 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 317
Réti Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

*** ELADÓ PANORÁMÁS LAKÁSOK,Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen ***

Megvételre kínálok egy 8 lakásos társasház első emeletén lévő, erkélyes lakást, amely 81,23 m2 -es

Várható átadás: 2026. augusztus

Prémium külső és magas műszaki tartalom:

- H tarifás, hőszivattyús padlófűtés
- Okos otthon és klíma előkészítés
- 3 rétegű üvegezés, minőségi nyílászárók
- Elektromos zsaluzia (nappali) és redőnyök
- Kizárólagos használatú kert
- Kiváló hőszigetelés, modern technológia

A lakáshoz megvásárolható egy fedett autóbeálló is, mely nem a vételár része, ára: 5 millió Ft

A megadott ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik, 20%- kal szerződhető, a fennmaradó 80% birtokbaadáskor fizetendő.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, rugalmasan mutatjuk a hét bármely napján.
Teljeskörű hitelügyintézésben is segítéget nyújtunk!

Hivatkozás: M315415

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1851 e Ft
1800 e Ft -3%
1690 e Ft -10%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
149.9 M Ft m Ft
285.9 m Ft 48%
88.7 m Ft -69%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

269 M Ft
3 szoba
133 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

379 M Ft
5 szoba
240 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

224 M Ft
4 szoba
202 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
3 + 2 szoba
130 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

166.9 M Ft
4 szoba
119 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
5 + 1 szoba
177 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út