BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, III. kerület, földszint

+ 10 kép 1/13
288 900 000 Ft288.9 M Ft 2 579 464 Ft/m2
4 szoba
földszint
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Arany Bálint
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az ingatlan nettó alapterülete 97,38 m² + 51,23 m² terasz, melyhez saját kertrész is tartozik.
Projekt bemutatása

BUDA LEGEXKLUZÍVABB 5 CSILLAGOS LAKÓPARKJA ÉPÜL!

A luxus valódi értéke a ritkaságban rejlik. Ahogyan a világ legnagyobb márkái is csak limitált darabszámban kínálják alkotásaikat, úgy a Prestige liget lakásai is kizárólag szűk kör számára elérhető.
Itt nem tömegterméket értékesítünk, hanem egy életérzést adunk át!

A Hármashatár-hegy lábánál, a Natura 2000 természetvédelmi terület peremén, a fák ölelésében bontakozik ki a modern magyar építészet utópisztikus alkotása!

És mégis miért olyan különleges?
- A LOKÁCIÓ MIATT! Buda elit villanegyedében járunk, itt nincsenek omladozó tűzfalak, kizárólag modern zöldövezeti villák sora tárul elénk!
Néhány perc autóútra található az Árpád híd, a GoBuda bevásárlóközpont, a Kolosy tér az AKG iskola és a British International School.
- az erdő szomszédságában található - az erdő melletti legfelső telkeken indul a fejlesztés, a teraszról szinte megérinthetjük a fák lombjait!
- budai hegyekre és zöldre néző kilátás, a privát teraszokról, a természetközeliség mellé a szemet nyugtató zöld látvány elképesztően feltöltő hatású...
-ultramodern homlokzat, hatalmas üvegfelületekkel!
- elképesztő csend és nyugalom -ezzel számolhat, aki itt vásárol - az utolsó építkezés a környéken az utolsó telkeken, így a nyugalom garantált!
- PÁRATLAN MŰSZAKI FELSZERELTSÉG - egy lakópark sem versenyezhet minőségben és felszereltségben ebben az árkategóriában!

A lokációról bővebben:
Harsánylejtő Buda legkedveltebb villaparkos területe, széles utcák, újépítésű villák és modern épületek, illetve szemet gyönyörködtető zöld terület jellemzi. Itt még a fű is olyan zöld, mint Új-Zélandon!
A zöldövezeti, kertvárosi milliő verhetetlen lokációval párosul, csendes, zöld környezet, egy ugrásra minden zolgáltatástól!
Gépjárművel:
Árpád-híd 10 percre
Britsih School 8 percre
A 2. kerület szintén 10 percre
És néhány perc alatt elérhető a Gobuda Bevásárló Központ(mozi, Libri, cukrászdák, fodrászat, posta, bankfiók stb..), Lidl, Tesco, a Kolosy tér és minden szolgáltatás amit csak kívánni lehet!
A környéket több buszjárat is kiszolgálja, így a város minden pontja könnyedén elérhető!

MŰSZAKI TARTALOM:
Itt nem a profit, hanem a minőség dominál!
Bármely projekttel összehasonlítjuk, nem kérdés merre billen a mérleg!
A műszaki tartalomból csak néhány pont:
- A budai luxus villák bejárati ajtóinak mintájára extra méretű, több ponton záródó, Mabisz minősítésű HANGSZIGETELT okos bejárati ajtó minden lakáshoz több, mint 2.000.000 Ft-os értékben!
- A homlokzatra felhelyezett átszellőtetett homlokzati rendszert borító Prefabond lemezek értéke meghaladja a 200.000.000 Ft-ot!!!!
- Extra hanggátlás!!! A hangátló falak hanggátlását tovább fokozzuk épített gipszkarton előtétfallal és 5-5 cm airrock Rockwool kőzetgyapot hangszigeteléssel!
- friss levegő egyenesen az erdőből! A hővisszanyerős szellőztetőrendszer egyenesen az erdőből szívja be a friss levegőt, a lakások az ablak nyitása nélkül szellőznek!
- Európa vezető alumínium nyílászáró gyártójának piacvezető terméke RC2 - RC3 - PAS 24 betörésvédelemmel, extrém víz és szél ellenállással és extrém akusztikával! Nem csak ultramodern és gyakorlatilag keret nélküli EI30 tűzállóságú, ütésálló ablakok kerülnek beépítésre, de a hanggátlás a bejárati ajtókkal és a falazatokkal együtt utánozhatatlan!
5 csillagos minden felhasznált építési termék amelyek I. osztályú munkával párosulnak!
A szakemberek a saját területük kiválóságai, mesterségük igazi virtuózai.

A felhasznált építési termékek és az elvégzett munka minősége itt nem az ésszerű piaci döntésekről szól, a cél a legek, legje!!!

Bár az értéknövekedés elkerülhetetlen, de a projekt lakásait végfelhasználóknak terveztük!
Ahogyan minden presztízsprojekt esetében, úgy itt is az előrelátó első vásárlók élvezhetik a legnagyobb előnyöket.

Várható átadás: 2027 Q4

Nálunk nem lakást vásárol, hanem életstílust, amelyet máshol nem kaphat meg!

Várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
2579 e Ft
1827 e Ft -41%
1757 e Ft -47%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
288.9 M Ft m Ft
240.5 m Ft -20%
183.6 m Ft -57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

134.147 M Ft
3 szoba
71 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

230 M Ft
4 szoba
202 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

190.971 M Ft
4 szoba
102 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

146.846 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület, Filatorigát, Fehéregyházi út
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

135.143 M Ft
3 szoba
74 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület