Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladásra kínálunk az Eurodomb Lakóparkban egy azonnal költözhető, erkélyes, panorámás lakást. A hatalmas parkban sétányok, játszótér, grillsütő hely, tó szolgálja a tulajdonosok kényelmét. A Lakópark 24 órás portai szolgálattal, gondos kezeléssel, fenntartással működik.
A lakáshoz 5,15 m2-es zárható pincei tároló, és a teremgarázsban egy nagy autó részére is alkalmas tágas parkoló tartozik. A garázsbeálló ára 15MFt, a tároló ára ára: 5M Ft.
Ha a lakás megnyerte tetszését hívjon bármikor, egy Önnek megfelelő időpontban a lakás és a park bármikor megtekinthető.
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 07. Utoljára módosítva: 2026. 06. 07.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet