Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
265 660 000 Ft265.66 M Ft 3 405 897 Ft/m2
3 szoba
78 m²
2. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 2. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 544
Reich Melinda
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PENTHOUSE LAKÁS II. KERÜLET EGYIK KEDVELT RÉSZÉN, ÚJÉPÍTÉS, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ 78 nm LAKÁS+137 NM TERASZ!!!
Utolsó elérhető Penthouse lakás eladó egy háromlakásos, exkluzív újépítésű társasházban!
A lakás jelenleg a beépített bútorokkal van berendezve, a többi bútor és kiegészítő lakberendezői programmal lett megtervezve!

Ez a különleges, második kerületi, Bauhaus stílusban újjászületett villaépület egy valódi kuriózum: a régi idők eleganciáját ötvözi a 21. század legmodernebb műszaki megoldásaival. A kínált Penthouse lakás a ház legfelső szintjén helyezkedik el, teljes privát szférát és kivételes panorámát biztosítva tulajdonosa számára.
Főbb jellemzők:
- 86 nm lakótér + 152 nm terasz
- 2 hálószoba, 2 fürdőszoba és egy külön vendégmosdó
- Tágas, amerikai konyhás nappali, egy gyönyörű terasszal meghosszabbítva.
Kizárólagos használatú előteret, opcionálisan akár le is lehet zárni, hisz ezt csak ennek a lakásnak a tulajdonosa használja.
Összesen 52 nm lakásszinti terasz közvetlen kapcsolattal a nappaliból és a hálószobából.
85 nm-es privát tetőterasz is tartozik az ingatlanhoz, örökpanorámával a budai hegyekre.
A tetőteraszon adott a lehetőség nyári konyha és grillező kiépítésére.
Magas minőségű műszaki felszereltség jellemezi:
- DAIKIN hőszivattyús mennyezethűtés/padlófűtés rendszer
- DAIKIN légkondicionáló rásegítés a nappaliban
- Frisslevegős légtechnikai rendszer szűrőkkel és digitális szabályozással
-Elektromos redőnyök, központi porszívó, riasztó, videókaputelefon
-Energiatakarékos, hőszigetelt homlokzat (grafitos és kőzetgyapot szigetelés)
- Lift a lakás szintjéig
Belső kialakítás:
-Minőségi laminált padlóburkolat
-Egyedi tervezésű, asztalos által készített beépített bútorok
-Teljesen gépesített és bútorozott konyha
- Magas színvonalú szaniterek, perem nélküli WC-k, bidé, zuhany és kád kombináció
- Előkészített világítástechnika: spotlámpák, LED-ek, csillárhelyek
A lakás azonnal költözhető állapotban van, csak a választott armatúrákat, ágyakat és személyes tárgyakat kell elhelyezni minden más készen áll.
A lakáshoz tartozik:
2 db felszíni parkolóhely (opcionálisan autótöltő kialakítható)
1 db 8 nm-es, különálló kerti tároló
A parkolóhelyek és a tároló megvásárlása kötelező, egységesen 5 millió Ft/db áron.
Ez az utolsó lehetőség, hogy ebbe az exkluzív társasházba beköltözzön!
Várom megtisztelő hívását!
M305554

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M305554

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
3406 e Ft
2039 e Ft -67%
1694 e Ft -101%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
265.66 M Ft m Ft
175.5 m Ft -51%
132.3 m Ft -101%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.043 M Ft
3 szoba
220 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

564.911 M Ft
5 szoba
287 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás