City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

124 900 000 Ft124.9 M Ft 2 081 667 Ft/m2
2 szoba
60 m²
2. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 60 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest II. kerületében, Törökvészen, RÓZSAKERT KÖZELÉBEN kínáljuk eladásra ezt a felújított, BELSŐ ÉPÍTÉSZ ÁLTAL MEGÁLMODOTT, MODERN, FIATALOS LAKÁST!
A lakás 2020-ban lett teljeskörűen felújítva!

Tökéletes választás lehet akár FIATAL PÁROK, akár EGYEDÜLÁLLÓK számára. Az ingatlan KIVÁLÓ ELOSZTÁSA ideális teret biztosít a mindennapi élethez.

Az összkomfortos ingatlanban a fűtést KONDENZÁCIÓS KAZÁN biztosítja, míg a KLÍMA a nyári hőséget is kellemesen mérsékli.

A lakás DÉLNYUGATI tájolása miatt a napfény szépen beragyogja a teret, ami kellemes hangulatot biztosít az ingatlanban.

Most egy igazán értékes és komfortos otthonhoz juthatsz. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

A közelben iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőség a RÓZSAKERTBEN!
11-ES es busz megállója a közelben !

VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSÁT!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2082 e Ft
1973 e Ft -6%
1690 e Ft -23%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
116.6 m Ft -7%
88.7 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

390.654 M Ft
3 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XVIII. kerület

85 M Ft
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
31 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

976.635 M Ft
6 szoba
370 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

558.635 M Ft
5 szoba
287 m²
XIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIII. kerület

165 M Ft
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.849 M Ft
2 szoba
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

154.449 M Ft
4 szoba
0 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
III. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, III. kerület

24.9 M Ft
57 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
XI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XI. kerület

544.5 M Ft
414 m²
353 m²
XXI. kerület
Eladó nyaraló

Budapest, XXI. kerület

25 M Ft
1 szoba
28 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház