Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Nem hivalkodik, nem luxus...igen van két emelet lépcsőzés viszont baromi praktikus, kitűnő lokációban, napos, zöldre néző, minden alapellátás sétával elérhető, egy szintes mégis külön lehet vonulni, akár 4 hálóssá alakítható, autónak is van hely, felújított homlokzat, terasz - igazi család lakás Zöldmálon.
Buda, II.ker. Csatárka-Zöldmál határán, zöldövezeti utcában emeleti, egy szintes, 113 m2-es, 4 szobás, teraszos tégla lakás eladó 28 m2-es garázzsal.
Felső-Zöldmáli útnál, 90-es években épült 6 lakásos ház amely három éve homlokzat felújítást kapott, kifejezetten rendezett és tiszta kert, lépcsőház. A lakás első emeleti, körbe napozott, világos, kertre néző, nettó 107 m2-es, nappali + 3 hálószoba, dupla komfort, nagy méretű konyha-ebédlő. Zöldre néző 11 m2-es terasz.
Kondenzációs kazán fűtésén kívül azért nem a mai kor esztétikája és műszaki igénye viszont nagyobb családnak is ideális. 28 m2-es garázsából közvetlen lépcsőházi bejárat, nagy tároló használata.
Nagyon kényelmes lokáció, minden ellátás a közelben, tömegközlekedés egy perc séta.
II.ker. Zöldmálon, napos, teraszos, praktikus elrendezésű lakás eladó garázzsal.
Ingatlan: eladó LAKÁS
Méret: 113 m2
Szobák: 4
Emelet: i em.
Fűtés: kondenzációs kazán
Melegvíz: kondenzációs kazán
Felszerelés: bútor nélkül
Közös költség: 22300 Ft
Ár: 239000000 Ft
Érdeklődni: 200-9960, 0620-555 2290,
www.lagunaingatlan.hu
Ingatlan referenciaszám: MA-E7636-1
Munkatársunktól kérje ajánlatunk további részleteit,
alaprajzot, beosztását, további képeket, stb...
Kérjen személyreszabott ajánlatot, hogy értesíthessük
a hasonló ingatlanajánlatainkról!
Kérésére, elküldjük Önnek!
Hasonló ingatlanok: www.lagunaingatlan.hu/kereses
Személyreszabott ajánlat kérése:
www.lagunaingatlan.hu/ajanlatkeres
Keresőszavak: eladó lakás Zöldmálon, eladó lakás 2.kerület, 2.kerület eladó lakás, eladó tégla lakás buda, eladó lakás rózsadomb, Zöldmál eladó lakás , , II. eladó lakás, II. ker. tégla lakás eladó, II. Zöldmál eladó lakás, Buda eladó lakás
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25.
4 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, II. kerület