Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
147 000 000 Ft147 M Ft 2 296 875 Ft/m2
3 szoba
64 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 633
Zankó Károly Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***Budapest 2. kerületben, a Szépvölgyi úton új építésű társasházban frissen elkészült lakást kínálok megvételre!***

Eladó egy újonnan épített 64 nm-es, panorámás, déli fekvésű, 3 szobás, 2 erkélyes (10 nm) luxus lakás a Szépvölgyi úton! A több-ablakos nappaliból az utca túloldalán húzódó zöld lombokra látni. Komplett nyugalom és csend veszi körül az ingatlant. Természet kedvelőknek, családoknak ideális elhelyezkedés.

A társasházban 18 lakás került kialakításra legmagasabb minőségi alapanyagok felhasználásával, magas műszaki tartalommal. A fűtést 3 zónás padlófűtés és -30 fokban is meleget árasztó hűtő-fűtő légkondicionáló biztosítja. Az ablakok 3 rétegű nyílászárók. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre. A lakáshoz nyitott kocsibeálló tartozik aminek ára benne találtatik az ingatlan vételi árában.

Az épület megközelíthetősége nem csak autóval, de tömegközlekedéssel is kiváló. A Kolosy tér 10 perc busszal ahol átszállva a számos villamos-, vagy buszjárat egyikére, percek alatt a belvárosba illetve a város bármely pontjába jutunk.

A lakás megtekintéséhez kérem keressen a hét bármelyik napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre!

Referencia szám: M325396-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2297 e Ft
2074 e Ft -11%
1706 e Ft -35%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
147 M Ft m Ft
177.5 m Ft 17%
131.3 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
V. kerület, Lipótváros, Gerlóczy utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

199 M Ft
2 szoba
57 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

169.99 M Ft
3 szoba
94 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.153 M Ft
3 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
XXII. kerület, Budafok, Diótörő út
Eladó telek

Budapest, XXII. kerület

27 M Ft
1015 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

118 M Ft
1 szoba
79 m²
II. kerület, Országút, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Akácfa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
103 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 szoba
54 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület