NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Hársakalja, Ali utca, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
142 000 000 Ft142 M Ft 1 972 222 Ft/m2
3 szoba
72 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dombai Ferenc
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületben

Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kínálunk megvételre egy 72 m²-es, napfényes, kellemes hangulatú lakást.
Az ingatlan 3 szobás, délnyugati tájolásának köszönhetően világos és barátságos. Átlagos állapotú, így igény szerint tovább formálható.

A lakás praktikus elrendezésű: külön konyhával, gardróbbal és előszobával rendelkezik, valamint körbejárható, ami ritkaságnak számít.

A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, ami növeli a komfortérzetet. Az első emeleti lakáshoz erkély is tartozik, ahol élvezhető a nyugodt, zöld környezet.

A lakáshoz egy pincetároló van, önálló garázs, 25 mFt-ért megvásárolható.

A környék csendes, mégis kiváló közlekedéssel rendelkezik, így a város könnyen és gyorsan elérhető.

Ideális választás mindazok számára, akik nyugalomra vágynak, de nem szeretnének lemondani a városi élet kényelméről.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hársakalja m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1972 e Ft
1670 e Ft -18%
2039 e Ft 3%
1694 e Ft -16%
Ennek az ára
Hársakalja átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
142 M Ft m Ft
182.5 m Ft 22%
175.5 m Ft 19%
132.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Hársakalja, Ali utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

78.2 M Ft
6 szoba
173 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

20.9 M Ft
1 szoba
17 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

397.507 M Ft
2 szoba
221 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület