Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Víziváros, Varsányi irén udvar, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
169 900 000 Ft169.9 M Ft 2 097 531 Ft/m2
2 + 2 szoba
81 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 396
HomeXpress
HomeXpress

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Millenáris Park szomszédságában – 2 ERKÉLYES, 4 szobás, felújított otthon eladó

A II. kerület egyik legpatinásabb, legkeresettebb részén, Viziváros elegáns utcájában, a Varsányi Irén utcában kínálunk megvételre egy 81 négyzetméteres, két erkélyes, négyszobás, első emeleti lakást, amely néhány perc sétára található a Millenáris Park zöld oázisától és a Mammut Bevásárlóközpont exkluzív üzleteitől. Ez a lokáció a budai életérzés esszenciája: kifinomult, élhető, értéktartó.

Az ingatlan mintegy négy évvel ezelőtt teljes körű, igényes felújításon esett át, amely során a hangsúly a minőségen és az időtállóságon volt. A terek arányosak és harmonikusak; a nappali világos és hívogató, a három külön nyíló hálószoba pedig diszkrét intimitást biztosít, legyen szó családi életről vagy reprezentatív élettérről. A külön fürdőszoba és mellékhelyiség a mindennapi komfortot szolgálja, míg a két erkély valódi luxus ebben a városi környezetben — egy saját, nyugodt szabadtéri tér, ahol a reggelek csendben indulnak, az esték pedig méltóságteljes nyugalomban zárulnak.

A lakás világos, ugyanakkor kellemesen csendes, ami ebben a frekventált környezetben különösen nagy értéket képvisel. A cirkófűtés korszerű és gazdaságos megoldást biztosít, így a fenntartás éppoly kiegyensúlyozott, mint maga az ingatlan.

A környék infrastruktúrája kivételes színvonalú: a közeli Fény Utcai Piac minőségi kínálata, a környék éttermei, kávézói és szolgáltatásai mind hozzájárulnak a magas életminőséghez, míg a Széll Kálmán tér közlekedési csomópontja gyors és kényelmes kapcsolatot biztosít a város bármely pontja felé.

Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy presztízsértékű budai otthon, amely hosszú távon is stabil befektetés és kifinomult élettér egyaránt. Olyan választás, amely nem csupán praktikus, hanem státuszt és minőséget is közvetít.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Víziváros m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2098 e Ft
412 e Ft -409%
2195 e Ft 4%
1738 e Ft -21%
Ennek az ára
Víziváros átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.9 M Ft m Ft
47.2 m Ft -260%
274.3 m Ft 38%
186.1 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Víziváros, Varsányi irén udvar, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

568.435 M Ft
5 szoba
287 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

577.469 M Ft
5 szoba
280 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
II. kerület, Lipótmező, Hűvösvölgyi út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

199.99 M Ft
6 szoba
115 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²