Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, földszint

1/2
590 000 000 Ft590 M Ft 3 470 588 Ft/m2
4 + 1 szoba
170 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 990
Rosehill Agency KFt.
Rosehill Agency Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ritka lehetőség, szenzációs helyen, prémium minőségben.
175 nm lakótér, teraszok, 3 teremgarázshely, saját kertrész.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
3471 e Ft
1976 e Ft -76%
1617 e Ft -115%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
590 M Ft m Ft
334.9 m Ft -76%
240.4 m Ft -145%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.153 M Ft
2 szoba
221 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

700 M Ft
4 szoba
236 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

450 M Ft
4 szoba
138 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

565.069 M Ft
5 szoba
287 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba