BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, földszint

+ 4 kép 1/7
63 000 000 Ft63 M Ft 2 032 258 Ft/m2
1 + 1 szoba
31 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 316
Pordán Klára
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A II. kerületi Nyúl utcában eladó egy 31 nm-es, kertkapcsolatos, lakható állapotú lakás egy gondozott kertben.

A magasföldszinti elhelyezkedéshez egy rövid lépcső vezet, így a lakás gyorsan és egyszerűen megközelíthető.

A lakás praktikus elrendezésű:

egy külön nyíló szoba,
nappali,
fürdőszoba WC-vel,
valamint az előtérben kialakított konyharész.

Az ingatlanhoz tartozik egy saját, zárható 4 nm-es pincei tárol.
A Nyúl utca kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2032 e Ft
1973 e Ft -3%
1690 e Ft -20%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
63 M Ft m Ft
116.6 m Ft 46%
88.7 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

987.883 M Ft
6 szoba
370 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

75.1 M Ft
2 szoba
40 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

323.31 M Ft
3 szoba
106 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 + 2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

559.9 M Ft
4 szoba
169 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

750.791 M Ft
5 szoba
321 m²
XXI. kerület
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Budapest, XXI. kerület

29.9 M Ft
1460 m²
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

565.069 M Ft
5 szoba
287 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

129 M Ft
3 szoba
80 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

395.153 M Ft
2 szoba
221 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
V. kerület, Lipótváros, Mérleg utca
Eladó téglalakás