NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
391 000 000 Ft391 M Ft 2 369 697 Ft/m2
4 szoba
165 m²
1. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 500
Németh Zoltán László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiemelkedő környezetben, igényes otthon, elérhető áron!

INGATLAN HELYSZÍNE:
II. kerület Törökvész részén található, a Nagybányai úton, a Vöröstorony utca magasságában. Kifejezetten exkluzív, csendes, biztonságos, magas színvonalú környezet, mégis kiválóan megközelíthető. Rózsadomb Center 6-8 perc sétára. 11-es busz 5 percre. Széll Kálmán tér 10-15 percre.

ÉPÜLET JELLEMZŐI:
2 szintes, kiváló műszaki és esztétikai állapotú, 3 lakásos villaépület.

LAKÁS JELLEMZŐI:
I. emeleten található, bejárata lépcsőházból nyílik. Hivatalos alapterülete 162 nm, természetben 165 nm + 2 terasz. Duplex kialakítású, tehát belső kétszintes. Emelet + beépített tetőtér.

Mind műszaki, mind esztétikai állapota kifogástalan. Minőségi burkolatok, szaniterek és gépesítés lett telepítve. Tisztasági festést követően azonnal költözhető, bérbeadásra azonnal hasznosítható, akár diplomaták részére is.

Jelenlegi kialakítása:

Jelenleg 4 szobás, ám könnyedén visszaalakítható 6 szobássá.

Alsó szinten egy étkezővel ellátott, teljesen gépesített konyha, egy fürdő toalettel és méretes nappaliból áll, melyhez egy közel 10 nm-es terasz is kapcsolódik. Mind nappalibájól, mind teraszáról elvehetetlen örök hegyvidéki panoráma tárul lakói elé.

Felső szinten egy közlekedő, melyből minden további helyiség nyílik; 3 hálószoba, 1 zuhanyzós fürdő, valamint egy kifejezetten tágas fürdő toalettel. Ezen a szinten szintén található egy 10 nm-es terasz, melyről, valamint a mellette található 2 hálószobából elvehetetlen hegyvidéki örökpanoráma látható.

A teraszok és szobái jellemzően D-i tájolásúak.

Az ingatlanhoz tartozik, saját körbe kerített kert és grillező.

MŰSZAKI FELSZERELTSÉG:
Fűtése (padlófűtés + radiátorok) és meleg víz ellátása kondenzációs kazánról történik, klímával felszerelt.

KÖLTSÉGEK:
Havi költségei műszaki felszereltségének köszönhetően jelképesek.

TÁROLÁS:
Az épület alagsori / földszinti részén saját 10-12 nm-es, száraz, saját használatú tároló található.

PARKOLÁS:
Fedett, felszíni beálló 2 gépkocsi számára.

IRÁNYÁR:
391 MFt

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
2370 e Ft
2195 e Ft -8%
1738 e Ft -36%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
391 M Ft m Ft
274.3 m Ft -43%
186.1 m Ft -110%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

78 M Ft
2 szoba
57 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

397.507 M Ft
2 szoba
221 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

166 M Ft
2 szoba
84 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
II. kerület, Rózsadomb, Szemlőhegy
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

250 M Ft
4 szoba
142 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XXII. kerület, Budafok, Temesvári út
Eladó sorház

Budapest, XXII. kerület

175.9 M Ft
4 szoba
145 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
39 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

229.9 M Ft
5 szoba
190 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

165 M Ft
3 szoba
93 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

139 M Ft
2 szoba
75 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

270.4 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

568.435 M Ft
5 szoba
287 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

577.469 M Ft
5 szoba
280 m²