River Life

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
104 900 000 Ft104.9 M Ft 3 085 294 Ft/m2
2 szoba
34 m²
2. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 945
Pócza Szilvia
OTP Ingatlanpont Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

EGYEDI LEHETŐSÉG A II. KERÜLET SZÍVÉBEN - ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS HATALMAS TERASSZAL ÉS AUTÓBEÁLLÓVAL!
A II. kerület egyik legkeresettebb részén, a Szépvölgyi út felett, csendes, zöldövezeti környezetben, mégis kiváló közlekedéssel kínálunk eladásra egy valóban ritkaságszámba menő új építésű 34 nm-es 2 szobás 21,6nm-es terasszal rendelkező 2. emeleti lakást!

Prémium kivitelezés és felszereltség:
H tarifás hőszivattyús mennyezet fűtés-hűtés.
Beépített, gépesített konyha.
Saját víz- és villanyóra.
Riasztórendszer,
modern, energiahatékony kialakítás.
Osztatlan közös tuladon de rendelkezik földhivatalban bejegyzett ügyvédi megosztással.

Lokáció - ami eladja magát:
Kolosy tér pár perc sétával elérhető.
Kiváló közösségi közlekedés: fonódó villamos, 9-es busz

Rózsadomb Center, Rózsakert Bevásárlóközpont, sportközpontok, éttermek, iskolák, gyógyszertár, minden karnyújtásnyira

Kirándulási lehetőségek a közeli erdőkben és barlangokban

Miért különleges?
A környéken alig akad új építésű projekt, pláne ekkora terasszal vagy saját kerttel rendelkező lakás! A kis lakásszámú ház, az egyedi elrendezés és a kiváló lokáció ritka kombináció. Ideális saját otthonnak, irodának vagy BEFEKTETÉSNEK is - a bérbeadhatósága kiemelkedő!

Gépkocsibeálló benne van az árban.
További lakások is elérhetők!
Akár kertkapcsolatos, teraszos vagy nagyobb méretű egységek is - sőt, egybenyitható szomszédos lakásokkal is rugalmasan alakítható!

Ne maradjon le!
Megtekintés kizárólag előre egyeztetett időpontban, a nagy érdeklődésre való tekintettel!
Keressen bizalommal a részletekért és a még elérhető lakások listájáért!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
3085 e Ft
1973 e Ft -56%
1690 e Ft -83%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
104.9 M Ft m Ft
116.6 m Ft 10%
88.7 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

561.089 M Ft
5 szoba
287 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

570.007 M Ft
5 szoba
280 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca