Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó világos, a Bimbó úton, közel a Buday László utcához – két irányba tájolt, erkélyes otthon
A II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Bimbó út Buday László utcához közeli szakaszán eladó egy 1930-as években épült, patinás társasházban található 113 négyzetméteres, nappali + hall + 2,5 szobás lakás.
A lakás különlegessége a két irányba tájolt fekvés: egyik oldalon északkeletre, másik oldalon délnyugatra néz – így a nap szinte minden szakában világos. Két különálló erkély is tartozik hozzá, ideális reggeli kávézásokhoz vagy délutáni pihenéshez.
Ez a lakás remek lehetőség azoknak, akik egy jól megközelíthető, elegáns, mégis otthonos lakást keresnek a budai oldalon, a Rózsadomb lábánál. A ház rendezett, kulturált lakóközösséggel, a környék pedig biztonságos, nyugodt, kifejezetten élhető.
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 03. Utoljára módosítva: 2025. 07. 03.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, II. kerület, Rózsadomb, 1. emelet