Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
1 200 000 000 Ft1200 M Ft 4 528 302 Ft/m2
4 + 1 szoba
265 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 669
Duna House - Mária tér
AB Holding Investment Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

DUBAI ÉLETÉRZÉS BUDÁN

A projekt Budán, a II. kerület Rózsadombi részén, a közkedvelt Endrődi Sándor utcában található zöldövezeti környezetben.
Lakás 152,14 nm + terasz 225,52 nm + 271,86 kert

Tervezésénél és kialakításánál az exkluzivításra és a luxus minőségre törekedünk, ami meg is valósul, nem csak a tervezőasztalon jelenik meg. Egy nagyívű projektet szerettünk volna családias légkörben létrehozni, ami több év munkájával, de sikerült.
Célunk az volt, hogy otthon is Dubai szintű luxusban legyen részünk, ezért egy olyan társasházat alkottunk, ahol nem csak presztízs hanem öröm is élni.
Minden lakáshoz privát wellness gardent terveztünk, ami a vizuális élményen kívül testi és lelki feltöltődést nyújt lakóinak.
Az épület formatervezésénél figyeltünk arra, hogy egy egyedi, unikális épületet hozzunk létre, amely mind műszakilag, mind látványában kiemelkedő.
A belsőépítészeti terveket egy neves olasz designer álmodta meg, ami pont úgy fog kinézni a valóságban, mint a látványterveinken. Vásárlóink többféle belső stílus közül választhatnak és ezt a saját ízlésükre formálhatják.
A lakások belső tervezésénél figyelembe vettük a életvitelt, a praktikumot és elértük a kompromisszummentes kialakítás
A kiemelkedő luxus mellett fontos számunkra a környezetvédelem és a rezsivédelem, ezért megújuló energiával építünk.
2 épületben, kis lakásszámú társasház kerül kialakításra, 9 db lakással.
A jobb oldali épület, a 38-as számú, szintenként 2 lakással, plusz penthouse wellness gardennel.
A bal oldali épületben, a 40-es számú, szintenként egy lakás kerül kialakításra, a penthouse lakás szintén belső két szintes, tetején privát wellness gardennel.

A lakáshoz 2 db garázsbeálló és 1 db tároló megvásárlásra kötelező, amelyek csomag ára 70.000 euró.

Főbb információk:

- a környék átlag 1000 nm-es telkeihez képest, mi a projektünket közel 4000 nm-en zöldövezetben építjük
- minden lakásnak saját hőszivattyúja van, mennyezethűtéssel és padlófűtéssel- napelemekkel működtetett társasház
- a lakásokhoz privát wellness garden jár, ami saját kertet, relax teraszt infraszaunát és medencét foglal magába
- tömegközlekedés 6 perc sétára, a 91-es autóbusszal pár perc alatt elérhető a Széll Kálmán tér

Műszaki paraméterek:

- az épületekben a közös területeken és a garázsban mozgásérzékelővel vezérelt LED világítás
- napelem
- saját hőszivattyú lakásonként
- hangszigetelés
- távirányítós beléptetőrendszer a garázslehajtónál és kapunál
- automatikus jelzőlámpás forgalomirányító rendszer
- fűtött garázslejáró
- CO érzékelő és tűzjelző rendszer
- opcionális autótöltő kiépítés
- videó kaputelefon, beléptetőrendszer
- a bejárati és teraszajtóknál nyitásérzékelő riasztó előkészítés
- internet és kábel TV előkészítés
- lakásonként 3x25A áramellátás
- a külső épület is dizájnvilágítást kap
- kétszemélyes üvegajtós kültéri infraszauna
- kültéri zuhanyzó
- a földszinti és 1. emeleti lakásokhoz tartozó süllyesztett medence 250x230 cm, a 2. emeleti lakásokhoz tartozó 390x230 cm
- a medencék 8 db légbefúvóval, alapvilágítással és téli fedéssel beépítette
- minden teraszon hajlított üvegkorlátok
- burkolatok a milánói design weekről

Átadás: 2026. nyár

További műszaki- és egyéb információkért és időpont egyeztetésért keressen az alábbi telefonszámon vagy emailben.
E38.2.1.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 05.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
4528 e Ft
1976 e Ft -129%
1617 e Ft -180%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
1200 M Ft m Ft
334.9 m Ft -258%
240.4 m Ft -399%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

266.6 M Ft
3 szoba
75 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

750.791 M Ft
5 szoba
321 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

574.05 M Ft
5 szoba
280 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

987.883 M Ft
6 szoba
370 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás