Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, II. kerület, Vérhalom, Endrődi Sándor utca, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
1 077 690 000 Ft1077.69 M Ft 7 043 725 Ft/m2
4 szoba
153 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó Alexandra
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Endrődi Wellness Garden Dubai életérzés Budán

MÉG TÖBBFÉLE LAKÁSTÍPUS ELÉRHETŐ! Hívjon a részletekért!

2 szobástól 8 szobás kialakításig bármilyen méretben tudunk ingatlant az igényeire szabni!

Kialakítható életterek: 63 nm-630 nm-ig

Lakás 153,15 nm + terasz 69,19 nm + 85,29 nm kert

Prémium újépítésű lakások elérhetők Budán, az Endrődi Sándor utcában!

Eladó luxus kivitelű lakások privát wellness kerttel a II. kerület zöldövezetében!

Az Endrődi Wellness Garden projekt a modern technológia és a kifinomult design tökéletes ötvözete.

Főbb jellemzők:

    Elhelyezkedés: Budapest, II. kerület Endrődi Sándor utca

    Telekméret: ~4000 m²

    Épületek: 2 modern társasház lifttel

    Lakások: minden lakáshoz 2 garázsbeálló + tároló

    Fűtés/hűtés: hőszivattyús rendszer, padlófűtés-hűtés, mennyezethűtés-fűtés

    Okosotthon előkészítés, videókaputelefon, riasztó előkészítés

    Saját wellness garden: komplett medence: világítás, fűtés, téli fedés, infraszauna, pihenőterasz, kerti zuhany

    A penthouse lakások Zugligetre és a Normafára panorámásak

    Energiatakarékos LED világítás, fűtött garázslejáró, CO-érzékelő

    Kiemelt hangszigetelés, prémium olasz burkolatok és szaniterek

    minden lakáshoz 2 nagyméretű garázs és tároló tartozik

Fenntartható luxus, elérhető most Budán.

Tökéletes választás azoknak, akik értékelik a magas minőséget, biztonságot és privát kényelmet.

Várható átadás: 2026. augusztus 31.

Standard lakásméretek:

38-as épület

LK028472  - Lakás 71 + terasz 9,66 nm + 191,50 saját kert - Összméret: 85,41nm - 787 500 EUR Fsz.

LK031204 -  Lakás 120,65 + terasz 12,39 nm + 282,31 saját kert - Összméret: 140,96 nm - 1 237 500 EUR Fsz.

LK027372 - Lakás 120,65 + terasz 50,52 nm + 185,63 saját kert - Összméret: 155,19 nm -1 362 500 EUR 1. Em.

LK057343 - Lakás 71,30 nm + terasz 28,70 nm + 116,22 saját kert 914 500 EUR 1. Em. - ELADVA

LK094467 - Lakás 152,14 nm + terasz 225,52 nm + 271,86 tetőterasz+erkély - Összméret: 225,52 nm - 3 000 000 EUR 2. Em.

40-es épület

LK062742 - Lakás 171,44 nm + terasz 47,95 nm + 271,86 saját kert - Összméret: 209,01nm - 1 537 500 EUR Fsz.

LK097755 - Lakás + 102,19 + terasz 39,04 - Összméret: 121,71 nm - 1 037 500 EUR 1. Em.

LK028562 - Lakás 65,01 nm + terasz 22,06 nm + 62,15 saját kert - Összméret: 79,15 nm - 762 500 EUR 1. Em.

LK088561 - Lakás 153,15 nm + tetőterasz+erkély 154,98 nm - Összméret: 230,64 nm - 3 000 000 EUR 2. Em.

Ez a projekt azoknak szól, akik nem érik be kevesebbel.

Kapcsolat: Szabó Alexandra +36 30 489 5933 szabo.alexandra@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vérhalom m² ár
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
7044 e Ft
822 e Ft -757%
2181 e Ft -223%
1757 e Ft -301%
Ennek az ára
Vérhalom átlagár
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
1077.69 M Ft m Ft
106 m Ft -917%
261.4 m Ft -312%
183.6 m Ft -487%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Vérhalom, Endrődi Sándor utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

325 M Ft
4 szoba
156 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

329 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
II. kerület, Víziváros, Margit körút
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

275 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

421.6 M Ft
5 szoba
138 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

987.883 M Ft
6 szoba
370 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

187 M Ft
2 szoba
64 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

85 M Ft
1 szoba
56 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
II. kerület, Szemlőhegy, Szeréna út