Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, I. kerület, Budavár, Batthyány utca, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
118 000 000 Ft118 M Ft 2 000 000 Ft/m2
3 szoba
59 m²
3. emelet
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Olgaard Zsáki Izabella
Duna House - Retek utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

...

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budavár m² ár
I. kerület m² ár
Budapest m² ár
2000 e Ft
1564 e Ft -28%
2309 e Ft 13%
1694 e Ft -18%
Ennek az ára
Budavár átlagár
I. kerület átlagár
Budapest átlagár
118 M Ft m Ft
128.1 m Ft 8%
209.1 m Ft 44%
132.3 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, I. kerület, Budavár, Batthyány utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
I. kerület, Krisztinaváros
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

240 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

239.9 M Ft
3 szoba
80 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

216.402 M Ft
3 szoba
96 m²
I. kerület, Krisztinaváros, Attila út
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

85.9 M Ft
1 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

99 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

199.5 M Ft
3 szoba
94 m²
I. kerület, Víziváros, Bem rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

250 M Ft
2 szoba
81 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
67 m²
I. kerület, Víziváros, Hunyadi János út
Eladó téglalakás